تاریخ : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021

رونمایی از نماکتاب خوشنویسی و نشست بررسی آثار آیت الله ممدوحی 

  • 15 آبان 1399 - 18:31

کرمانشاه- به مناسبت چهلمین روز درگذشت عالم کرمانشاهی، رونمایی از نماکتاب خوشنویسی و نشست بررسی آثار آیت الله ممدوحی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست بررسی بخش توحید در آثار مکتوب آیت‌الله ممدوحی، بعد از ظهر امروز همزمان با اربعین درگذشت این عالم کرمانشاهی برگزار و آثار فاخر خوشنویسی هنرمندان کرمانشاهی با مضمون آیات و روایات برگرفته از کتاب‌های این شخصیت والامقام خلق و به صورت نمایشگاه مجازی، در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

محمد خیاط زنجانی در حاشیه این مراسم، اظهار کرد: نشست بررسی بخش توحید از آثار آیت الله ممدوحی، به همت خانه اندیشه حوزه هنری استان کرمانشاه و با همکاری مرکز پژوهش‌های انتشارات بنیان مرصوص و اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه برگزار شد.

وی افزود: در این نشست که با حضور مدیر حوزه علمیه استان و جمعی از اساتید حوزه علمیه و دانشگاه برگزار شد، تابلوی نقاشی چهره آیت الله ممدوحی و همچنین کتاب “فانی قریب” رونمایی شد.

مسئول خانه اندیشه حوزه هنری کرمانشاه یادآور شد: نمایشگاه مجازی آثار خوشنویسی برگرفته از متون کتاب عیان و نهان در گستره هستی به قلم آیت الله ممدوحی به مدت ۱۰ روز در سایت www.artkermanshah.ir قابل دسترس است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها