رونمایی از ۵ کتاب در راستای بصیرت افزایی در ناجا

  • 30 مهر 1399 - 11:28

معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ناجا از رونمایی ۵ کتاب به تالیف ناجا خبر داد و گفت: این کتاب‌ها در راستای بصیرت افزایی و رسیدن به پلیس در تراز انقلاب تدوین شده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدابراهیم ساور معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ناجا صبح امروز در رونمایی از ۵ جلد کتاب در سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اظهار کرد: اصحاب رسانه نقش برجسته ای در هدایت افکار عمومی دارند و بسیار می‌توانند به ناجا کمک کنند.

وی افزود: مناسبت‌ها و نام گزاری ها فرصت مغتنمی است برای بیان خدمات و ارائه عملکرد مجموعه‌ها به ملت شریف ایران تا به آنها بگویند که در راستای بهبود وضع موجود چه کارهایی انجام داده اند.

سردار ساور با اشاره به جمله‌ای از مقام معظم رهبری که فرمودند ناجا به اندازه ۱۰ دستگاه کار و فعالیت می‌کند، بیان کرد: ناجا تنوع مأموریتی بالایی دارد و دستگاهی مشابه ناجا نداریم که چنین دامنه فعالیتی بزرگی داشته باشد. از حوزه امنیت که اصلی ترین موضوع حساب می‌شود ناجا درگیر است تا موضوعی مثل کرونا که الان کل جهان با آن درگیر است باز نقش ناجا مؤثر است.

معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: یکی از عرصه‌هایی که ناجا در آن فعال است اما از چشم مردم دیده نمی‌شود اقدامات عرصه فرهنگی و دینی است، درست است که مخاطب این اقدامات پرسنل ناجا است اما اثر این خدمات دینی و بصیرتی به مردم می‌رسد.

وی ادامه داد: عمل پلیس در تراز انقلاب متناسب با شأن جمهوری اسلامی است، اگر پلیسی رفتار شکیبانه، منصفانه و شیرینی داشته باشد، دشمن شناس باشد یعنی این پلیس در تراز انقلاب است.

سردار ساور گفت: تدوین این ۵ کتاب می‌تواند به پلیس در تراز انقلاب اسلامی شدن کمک کند، البته این کار یک کار سخت است اما با باور داریم با اقدامات فرهنگی می‌توانیم پرسنل را به سطح پلیس در تراز انقلاب اسلامی برسانیم.

معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به ۵ کتابی که در این جلسه رونمایی شد، گفت: کتاب‌هایی که در این جلسه رونمایی می‌شوند عبارتند از مجموعه گفتارهای مقام معظم رهبری از ویژگی‌های پلیس در تراز انقلاب اسلامی، الگوی رفتارهای حکیمانه پلیس است، تحریم بی اثر، از اربعین تا ظهور و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه روحیه جهادی در بین پرسنل ناجا چگونه است، گفت: روحیه جهادی در ناجا در مأموریت‌های مختلف متفاوت است، البته این روحیه در تمام ناجا است. متأسفانه در این حوزه ناجا مظلوم واقع شده است، شهدای ناجا کمتر به چشم می آیند، ناجا از آن محل‌هایی است که درب شهادت در آن باز است، تمامی مأموریت‌های ناجا جهادی است و نمی‌شود مأموریت‌های ناجا را بدون روحیه جهادی انجام داد.

سردار ساور ادامه داد: خدمت ناجا شبانه روزی است و در هر موضوع یا مأموریتی با جان و دل پای کار آمده است. بدون روحیه جهادی اصلاً نمی‌شود مأموریت‌های ناجا را انجام داد. ما در همیت حوزه تلاش‌های زیادی انجام دادیم که انگیزه‌های پرسنل تبدیل با انگیزه‌های معنوی شود تا کار و خدمت برای مردم را یک جهاد بدانند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0