بین الملل

رژیم صهیونیستی با حملات خود نمی تواند اراده ملت فلسطین را بشکند

سخنگوی جنبش حماس در سخنانی با اشاره به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به نوارغزه اعلام کرد که صهیونیستها با ارتکاب چنین اقداماتی نمی توانند اراده ملت فلسطین را از بین ببرند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش حماس از تداوم حملات رژیم صهیونیستی به نوارغره انتقاد کرد.

وی گفت که حملات بامداد امروز رژیم صهیونیستی به نوارغزه، در ادامه تجاوزی است که علیه ملت فلسطین همچنان ادامه دارد و متوقف نمی‌شود.

قاسم افزود: هدف از حملات مداوم به نوارغزه، شکست اراده ملت فلسطین و متوقف کردن نبرد آنها برای احیای حقوق مشروعشان است.

سخنگوی حماس با بیان اینکه، صهیونیستها در این مسئله شکست خواهند خورد، خاطر نشان کرد: ملت ما همچنان برای تحقق اهداف خود در زمینه آزادی و بازگشت [به فلسطین] مبارزه خواهد کرد.

قاسم ضمن انتقاد از اقدام کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، تأکید کرد: تلاش برخی از طرفهای عربی برای عادی‌سازی، اسرائیل را تشویق می‌کند که به حملات خود به ملت ما و ارتکاب جنایات بیشتر ادامه دهد.

وی در پایان گفت که شهرک‌سازی در کرانه باختری افزایش یافته است و اخراج ساکنان قدس، اهانت به مقدسات و محاصره نوارغزه همچنان ادامه داد.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شامگاه پنجشنبه چندین نقطه نوارغزه را بمباران کردند. پایگاه «عرین» متعلق به گردان‌های «عز الدین القسام» شاخه نظامی حماس در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه، هدف این حملات قرار گرفت.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا