تاریخ : یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 5 شوال 1442 Sunday, 16 May , 2021

رژیم صهیونیستی شهرک‌سازی‌ها در کرانه باختری را توسعه می‌دهد

  • 02 آذر 1399 - 14:35

آخرین گزارش ها حاکی از آن است که مقامات صهیونیست قصد دارند شهرک سازیها در غرب شهر «نابلس» واقع در کرانه باختری را گسترش دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، رژیم صهیونیستی در صدد توسعه شهرک‌های صهیونیست نشین در کرانه باختری است. بدین ترتیب، مقامات صهیونیست قصد دارند شهرک‌های صهیونیست نشین در غرب شهر نابلس واقع در کرانه باختری را گسترش دهند.

بر اساس این گزارش، در همین راستا مقامات رژیم صهیونیستی در صدد هستند تا در ادامه اقدامات خصمانه خود یکی از شهرک‌های صهیونیست نشین به نام «شافی شومرون» در غرب نابلس را تا حدود زیادی گسترش دهند.

در همین حال، برخی مقامات رژیم صهیونیستی از جمله «یوسی داگان» مسئول شهرک سازی های این رژیم تأیید کرده است که تل آویو قصد دارد واحدهای صهیونیست نشین جدیدی را در کرانه باختری احداث کند.

توسعه شهرک سازی ها در اراضی اشغالی فلسطینیان در حالی همچنان ادامه دارد که جامعه جهانی هیچ تلاشی برای متوقف ساختن این اقدام خصمانه و غیر قانونی صهیونیست‌ها انجام نمی‌دهد. علیرغم اینکه قطعنامه‌های بین المللی شهرک سازی ها را غیرقانونی معرفی کرده اند اما تاکنون هیچ اقدام عملی برای جلوگیری از احداث واحدهای جدید صهیونیست نشین صورت نگرفته است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها