ورزش

زمانی که همه فهمیدند این استقلال قهرمان شده (عکس)

وریا و سلمانی در جشن شادی مجیدی

جعفر سلمانی و وریا غفوری دو بازیکن راست و چپ استقلال نیز از خوشحال‌ترین بازیکنان شب گذشته بودند.

به گزارش “ورزش سه”، صالح حردانی که در سمت راست استقلال انجام‌وظیفه می‌کند، روی ضد حمله تند و تیزی که شکل‌گرفته بود به جناح مخالف رفت و جایی که کسی انتظارش را نداشت، صاحب توپ شد و با یک حرکت در عرض و شلیکی تماشایی، توپ را به قعر دروازه گردان فرستاد و استقلال را ۲ بر صفر پیش انداخت تا خیال آبی‌ها بابت کسب یک پیروزی شیرین راحت شود.

همین گل کافی بود تا نیمکت استقلال به مرز انفجار برسد. آبی‌ها که به کسب یک نتیجه تساوی در اهواز نیز خوش‌بین بودند، حالا با دو گل از میزبان قدرتمند خود پیش افتاده و فاصله زیادی تا کسب عنوان قهرمانی نداشتند.

این نتیجه و کسب سه امتیاز، می‌توانست همان دیشب قهرمانی استقلال را قطعی کند که این اتفاق نیز رخ داد. جایی که نیمکت‌نشینان این تیم از جمله وریا غفوری و جعفر سلمانی قهرمانی تیمشان را قطعی دانسته و این‌گونه به همراه مجیدی جشن بزرگی را کنار نیمکت تیمشان جشن گرفتند.

در شبی که یک امتیاز نیز برای تیم مجیدی دستاورد خوبی محسوب می‌شد، او با ۲ گل از فولاد پیش افتاد تا این‌گونه در کنار زمین، همه اطمینان حاصل کنند که قهرمانی استقلال دیگر قطعی شده و آنها تنها باید تا پایان فصل چشم‌انتظار باشند تا جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

غفوری و سلمانی که در این فصل در دو جناح راست و چپ دربازی‌های زیادی برای تیمشان به میدان رفتند، این‌گونه در شادی زودهنگام قبل از کسب جام مشغول شادی شدند.

 

 

 

 

 

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا