تاریخ : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021

زنگی‌نژاد: باشگاه وچان قرارداد بازیکنان را فسخ کرده، نه بازیکنان/ دلیل سکوت باشگاه، دامن نزدن به حواشی است

  • 16 آبان 1399 - 12:58

مدیر فنی تیم فوتبال وچان کردستان گفت، سکوت باشگاه وچان در قبال فسخ قرارداد چند بازیکن این تیم، به دلیل دامن نزدن به حاشیه‌ها بوده است.

اسماعیل زنگی‌نژاد درباره اتفاقات اخیر تیم فوتبال بانوان وچان کردستان و فسخ قرارداد چند بازیکن این تیم، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: شرایط امسال وچان با سال‌های دیگر واقعاً متفاوت است. در تمام برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته، به اخلاق و انضباط تیمی تأکید زیادی شده است. هدف باشگاه قهرمانی بوده و خیلی زود تمرینات را آغاز کردیم.

وی با بیان اینکه باشگاه وچان با برنامه پیش رفته است، تصریح کرد: فسخ موضوعی است که باید به صورت واضح بیان شود. فسخ از طرف باشگاه صورت می‌گیرد یا از طرف باشگاه. وقتی بازیکنی که با ما قرارداد دارد و بخواهد قراردادش را فسخ کند، باید اول رضایت باشگاه را جلب کند. پس این‌گونه نیست که در قراردادش شرط و شروطی داشته باشد که فسخ از سمت بازیکن صورت گیرد و از طرف باشگاه فسخ صورت گرفته است. بازیکنان نتوانسته‌اند خود را با شرایط باشگاه وفق دهند و باشگاه تصمیم گرفت که قراردادشان را فسخ کند. موضوع خاصی نبود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

مدیر فنی تیم وچان کردستان با بیان اینکه همه بازیکنان این تیم باید با افتخار در خدمت وچان باشند، خاطرنشان کرد: سکوت باشگاه به خاطر دامن نزدن به حاشیه‌ها بوده و تمام تمرکزمان روی شرایط تیم است. سه نفر از بازیکنان با شرایط باشگاه وچان کنار نمی‌آمدند و باشگاه به زور بازیکنی را نگه نمی‌دارد. به همین خاطر از تیم جدا شدند. ما حتی می‌توانستیم برای آنها مشکل ایجاد کنیم و اذیت‌شان کنیم، اما  باشگاه کاملاً حرفه‌ای رفتار کرد و بازیکنی را به زور نگه نداشت.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها