زیدان: در خصوص راموس ریسک نمی‌کنیم / مصدومیت ازارد فراتر از انتظارم بود

  • 29 مهر 1399 - 16:24


سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پیش از اولین بازی لیگ قهرمانان اروپا از وضعیت راموس و ازارد گفت و در خصوص شرایط تیم صحبت کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس، فرداشب رئال مادرید در اولین بازی لیگ قهرمانان اروپا میزبان شاختار دونستک اوکراین است.

زیدان در نشست خبری این بازی گفت:‌ما در خانه بازی می‌کنیم و این یک مسابقه در لیگ قهرمانان اروپا است. خودمان را آماده کرده‌ایم و می‌دانیم باید با پیروزی این رقابت را آغاز کنیم.

سرمربی رئال مادرید گفت: همیشه پس از یک باخت انتقادها زیاد می‌شود ولی ما باید کارمان را انجام دهیم. ما این فرصت را داریم تا همه چیز را تغییر دهیم ولی باید در این بازی با نهایت جان بجنگیم.

زیدان اظهار داشت: مقابل کادیز ما 3 امتیاز از دست دادیم. من نمی‌خواهم با جزئیات در خصوص این بازی حرف بزنم ولی ما می خواستیم خوب بازی کنیم و بازی را ببریم ولی این اتفاق رخ نداد. بعضی اوقات اتفاقات آن جور که شما می‌خواهید رخ نمی‌دهد و باید این مسئله را قبول کنیم.

زیدان در خصوص مصدومیت راموس نیز گفت: زانوی راموس؟ او یک مشکلی دارد و امروز صبح با ما تمرین نکرد. نمی‌خواهیم در خصوص او ریسک کنیم. باید ببینیم فردا چه اتفاقی رخ می‌دهد.

سرمربی رئال مادرید در خصوص ازارد نیز گفت: او پا به زمین چمن گذاشته و دوباره تمرینات را آغاز کرده است. مصدومیت او فراتر از چیزی بود که متصور بودیم. امیدوارم زودتر ازارد را در تیم ببینم.

وی در رابطه با گلر خود نیز اظهار داشت: کورتوا همیشه نشان داده که چه دروازه‌بان فوق العاده‌ای است. او یک نقطه مثبت برای تیم ماست.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0