تاریخ : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ 12 ذو القعدة 1442 Monday, 21 June , 2021

زیدان: می‌توانستیم 4 یا 5 گل به بارسا بزنیم /راموس را تا همیشه می‌خواهیم

  • 03 آبان 1399 - 20:19


سرمربی رئال مادرید پس از برد مقابل بارسلونا در ال‌کلاسیکو به تمجید از شاگردانش پرداخت و از لزوم حضور راموس در ترکیب صحبت کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس، زیدان پس از برد مقابل بارسلونا در اولین ال‌کلاسیکوی فصل اظهار داشت: بسیار خوشحالم از عملکرد بازیکنانم و به مانند یک تیم توانستیم به پیروزی دست یابیم. ما بی نقص بازی کردیم. بارسلونا تیمی است که می‌تواند حریف را اذیت کند ولی کورتوا عالی کار کرد. ما موقعیت‌های خوبی روی دروازه بارسلونا ایجاد کردیم و حتی می‌توانستیم گل چهارم و پنجم را نیز به ثمر رسانیم.

سرمربی رئال مادرید اظهار داشت: با انتقادهای زیادی این روزها مواجه شدیم ولی ساکت بودیم، حرفی نزدیم و با تلاش توانستیم پاسخ انتقادها را بدهیم.

زیدان اظهار داشت: من به تیمم افتخار می‌کنم. مثل همیشه عالی و بی‌نقص بودند. آنها تا لحظه آخر جنگیدند. ما باید برای نمایش امروزمان خوشحال باشیم.

سرمربی رئال مادرید اظهار داشت: می‌دانیم راموس چه بازیکنی است. او در زمین به مانند یک کاپیتان است و حضورش برای تیم مثبت است. برای این همیشه می‌خواهیم او را داشته باشیم.

زیدان گفت: ما اینجا نیستیم که منتقدان را ساکت کنیم ، ما اینجا هستیم تا کار خود را انجام دهیم، با هم باشیم و این همان کاری است که امروز انجام دادیم ، ما این کار را به صورت تیمی انجام دادیم. ما ثبات و فشردگی بالایی در خط دفاعی داشتیم و سعی کردیم که به شکل یک تیم، بازی خوبی انجام دهیم.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها