سارقان مسلح تلفن همراه جوانرود دستگیر شدند

  • 13 مرداد 1400 - 19:22

کرمانشاه- فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود گفت: سارقان مسلح تلفن همراه این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، هوشنگ مبارکی اظهار کرد: پس از وقوع یک مورد سرقت مسلحانه در جاده سلامت جوانرود در روز هفتم مرداد سال جاری رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در این سرقت سه سارق که مسلح به یک قبضه سلاح کلت بودند، اقدام به سرقت چهار دستگاه گوشی تلفن همراه و مقداری وجه نقد از سه شهروند جوانرودی که در حال پیاده‌روی بودند، کرده و متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود گفت: به دنبال این حادثه تیم‌هایی از پلیس آگاهی و امنیت عمومی جوانرود تحقیقات همه جانبه خود را آغاز و با انجام کارهای اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی هر سه سارق شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی آن‌ها را دستگیر کردند.

مبارکی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌ها اتهامات را انکار کرده اما در نهایت لب به اعتراف گشوده و به ارتکاب سرقت مسلحانه در جاده سلامت جوانرود اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی‌های صورت گرفته از مخفیگاه سارقان یک قبضه کلت به همراه ۹ عدد فشنگ کشف شد، افزود: سارقان دستگیر شده به دستگاه قضائی برای صدور احکام لازم معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود گفت: پلیس به عنوان حافظ امنیت اجتماعی به چنین مجرمانی اجازه عرض اندام و نا امن کردن فضای شهر و جامعه را نمی‌دهد.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0