• امروز : جمعه - ۱۵ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Friday - 6 August - 2021

سازماندهی گروه‌های جهادی دانشگاه‌های فنی‌وحرفه‌ای برای کمک به نیازمندان/ برگزاری طرح «نذر مهارت»

  • 05 آبان 1399 - 14:41
سازماندهی گروه‌های جهادی دانشگاه‌های فنی‌وحرفه‌ای برای کمک به نیازمندان/ برگزاری  طرح «نذر مهارت»


مسئول بسیج دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای با اشاره به بیانات رهبر انقلاب گفت: ما شصت گروه جهادی را به‌صورت تخصص محور سازمان‌دهی خواهیم کرد تا در حاشیه شهرها روستاها و مناطق مستضعف نشین به ارائه خدمات به مردم بپردازند.


آرمان عباسی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای کشور در گفت وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، با اشاره به ماموریت بسیج دانشجویی برای حل مشکلات کشور افزود: بسیجیان دانشگاه‌های کشور باید در این راستا به‌صورت تخصص محور عمل کنند تا بتوانند به ماموریت های حوزه تخصصی_اختصاصی خودشان جامه عمل بپوشانند.

وی وجود انبوه نیروی انسانی متعهد و متخصص در بین بسیجیان دانشگاه های فنی و حرفه‌ای را سرمایه عظیم این دانشگاه دانست و خاطرنشان کرد: ما با استفاده از این ظرفیت ناب در تلاشیم تا منویات نورانی رهبر حکیم و فرزانه انقلاب را پیاده کرده و ذیل عنوان طرح‌های ابداعی ایشان از جمله طرح های رزمایش مؤمنانه و کمک‌های مؤمنانه ، « طرح بزرگ نذر مهارت» را طراحی و اجرا کنیم.

عباسی با بیان اینکه این طرح قرار است با شعار « لبیک یا امام »  اجرا شود، گفت: مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای کشور شصت گروه جهادی خود متشکل از خواهران و برادران را به‌صورت تخصص محور سازمان‌دهی خواهد کرد تا در حاشیه شهرها روستاها و مناطق مستضعف نشین به ارائه خدمات به صاحبان اصلی انقلاب یعنی مردم نجیب ایران اسلامی بپردازند.

وی افزود: در این طرح قرار است مشکلات تأسیساتی، عمرانی و فنی منازل بررسی در حد توان حل شوند و همچنین آموزش اصول و شیوه‌های کارآفرینی و اشتغال زایی و کسب و کارهای خرد خانگی به مناطق روستایی، حاشیه شهرها و مناطق مستضعف نشین از دیگر محورهای این طرح بزرگ خواهد بود.

انتهای پیام/

 


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.