سازمان ورزش بسیج مستضعفین اهانت به ساحت پیامبر(ص) را محکوم کرد

  • 08 آبان 1399 - 17:33

سازمان ورزش بسیج مستضعفین با صدور بیانیه ای اهانت دولتمردان فرانسوی به ساحت پیامبر اکرم(ص) را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این بیانیه آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
آمَنَ الرَّسُولُ بِمَا أُنزِلَ إِلَیْهِ مِن رَّبِّهِ وَالْمُؤْمِنُونَ ۚ کُلٌّ آمَنَ بِاللَّهِ وَمَلَائِکَتِهِ وَکُتُبِهِ وَرُسُلِهِ لَا نُفَرِّقُ بَیْنَ أَحَدٍ مِّن رُّسُلِهِ ۚ وَقَالُوا سَمِعْنَا وَأَطَعْنَا ۖ غُفْرَانَکَ رَبَّنَا وَإِلَیْکَ الْمَصِیرُ بقره /۲۸۵
رسول [خدا] به آنچه از [سوی] پروردگارش بر او فرو فرستاده شده، ایمان آورده است و مؤمنان [هم] هر یک به خداوند و فرشتگانش و کتاب‌هایش و فرستادگانش ایمان آورده‌اند [و گفتند:] میان هیچیک از فرستادگانش فرق نمی‌گذاریم و گفتند: شنیدیم و اطاعت کردیم. پروردگارا، آمرزش تو را [می‌خواهیم] و بازگشت به سوی توست.

اینک برای چندمین بار در دنیای مدرن خالی از عقلانیت شاهد هستیم که به پیامبر مهربانی‌ها و واسطه خدا با خلق او جسارت می‌شود؛ اما این جسارت و اهانت نه به پیامبر مسلمانان بلکه فی الواقع به ابراهیم خلیل الله، عیسی روح الله و موسی کلیم الله و دیگر انبیاء قدسی علیهم السلام بوده و می‌باشد.
امروز در جاهلیت مدرن فرانسه بعد از ۱۴۰۰ سال از فقدان نبی اعظم و رسول اکرم (ص) که درود جهانیان بر او باد، شاهد هستیم شیوه‌های پلید مکر مکرون به تخریب، توهین، اسلام هراسی و جسارت به مقدسات مسلمانان عالم انجامیده است.
مکرون مکار باید بداند همانگونه که بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: اگر در مقابل دین ما بایستید در مقابل تمام دنیای شما خواهیم ایستاد.

جامعه ورزش بسیج کشور؛
‌اولاً: با محکوم نمودن این حرکت وقیحانه به دنیای غرب هشدار می‌دهد که منتظر غضب اسلام خواهان جهان باشد؛ دو میلیارد مسلمان جهان هرگز چنین رفتاری را تحمل نکرده و نخواهند کرد.

ثانیاً: از وزارت امور خارجه می‌خواهیم تا با اتخاذ راهکارهای حقوقی و بین المللی بالجد پیگیر این موضوع بوده و این اقدامات تا به عذرخواهی و یا عقوبت اهانت کنندگان نینجامیده کوتاه نیایند.

ثالثاً: از تمام آزادی خواهان و مسلمانان جهان می‌خواهیم تا روز ۱۷ ربیع با ترندسازی «لبیک یا رسول الله» در فضای مجازی وحدت، انسجام، عشق و پیوند خود را به رسول گرامی اسلام اعلام داشته و پروفایل‌های گوشی‌های همراه و تمام اکانت‌های فضای مجازی را به «لبیک یا رسول الله» و «فداک یارسول الله» تبدیل نموده و با تحریم کالاهای فرانسوی اعتراض خود را به این حادثه جانکاه و تأسف بار اعلام کرده و با طنین اندازی فریاد «لبیک یا رسول الله» در هفدهم ربیع در جهان سیلی محکمی به صورت تمام مستکبرین علی الخصوص دلقک بی عقلی به نام مکرون زنند تا دیگر از این نوع اشتباهات را مرتکب نشود.

رابعاً: از تمامی دولت‌های اسلامی می‌خواهیم در مقابله با این اهانت‌های پی در پی به ساحت دین و پیامبر اسلام کوتاه نیامده و ارتباط با دولت فرانسه را تعطیل و تعلیق نمایند.»

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0