تاریخ : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ 12 ذو القعدة 1442 Monday, 21 June , 2021

ساماندهی حریم رودخانه آبشوران موجب کاهش بارترافیکی منطقه شده است

  • 16 آبان 1399 - 9:52

کرمانشاه- شهردار منطقه چهار کرمانشاه گفت: ساماندهی حریم رودخانه آبشوران موجب کاهش بار ترافیکی خیابان اشرفی اصفهانی شده است.

همایون نوری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مشخصات پروژه ساماندهی آبشوران کرمانشاه، اظهار کرد: پروژه ساماندهی حریم رودخانه آبشوران حد فاصله خیابان دلگشا تا خیابان حقیقی‌پاک و پل چوبی، در دو لاین شرقی و غربی به طول ۸۰۰ متر و عرض هشت متر مربع در هر لاین است.

وی افزود: شهرداری کرمانشاه کار زیرسازی و آسفالت معابر منطقه، جدول گذاری و درختکاری در حاشیه این پروژه را انجام داده که موجب ایجاد مبلمان و فضای سبز شهری شایسته ای برای شهروندان شده است.

شهردار منطقه چهار کرمانشاه بیان کرد: متراژ آسفالت حدود ۱۵ هزار و ۵۰۰ متر و طول جدول‌ها نیز در دو طرف هر لاین نزدیک سه هزار و ۵۰۰ متر است.

به گفته نوری، اعتبار صرف شده برای اجرای پروژه ساماندهی حریم رودخانه آبشوران ۱۵ میلیارد ریال بوده است.

وی با اشاره به رضایتمندی ساکنان این مناطق از اجرای پروژه ساماندهی حریم رودخانه آبشوران، گفت: اجرای این پروژه موجب کاهش آلودگی‌های بصری و محیطی و کاهش بار ترافیکی خیابان اشرفی اصفهانی شده است.

نوری با بیان اینکه متولی ساماندهی رودخانه آبشوران با آب منطقه‌ای کرمانشاه است، تاکید کرد: شهرداری کرمانشاه تنها مجری ساماندهی و زیباسازی حریم این رودخانه است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها