ساماندهی ۱۷۰۰ تیم در طرح شهید سلیمانی/گلستان به ۹۲۱ بلوک تقسیم شد

  • 15 آذر 1399 - 14:18

گرگان- فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی، گلستان به ۹۲۱ بلوک تقسیم بندی شده و ۵۰۰ مکان برای استقرار تیم ها در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی ملک شاهکوهی بعدازظهر شنبه در جلسه ستاد کرونای گلستان اظهارکرد: سازمان بسیج تفاهم نامه را با وزارت بهداشت امضا کرده و قرارگاه های طرح شهید سلیمانی در استان‌ها شکل گرفته است که سپاه و بسیج به عنوان عوامل اجرایی آن هستند.

وی بیان کرد: ما باید به سراغ ویروس کرونا رفته و تدابیر لازم را برای حمایت و پیشگیری انجام دهیم و نگذاریم که ویروس سراغ ما بیاید تا زنجیره انتقال را قطع کنیم.

ملک شاهکوهی تأکید کرد: اطلاع رسانی در زمینه این طرح کم است و باید اقدامات لازم در خصوص شناساندن آن به مردم صورت گیرد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی، گلستان به ۹۲۱ بلوک تقسیم بندی شده و ۵۰۰ مکان برای استقرار تیم ها در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: تاکنون هزار و ۷۰۵ تیم در این طرح سازماندهی شده که سه هزار و ۲۵۷ نفر را شامل می‌شوند.

ملک شاهکوهی اضافه کرد که از این تعداد هزار و ۹۰۰ نفر بسیجی و بقیه نیروها داوطلب و هلال احمر هستند.

فرمانده سپاه نینوای گلستان عنوان کرد: ۲۵۶ جلسه در راستای اجرای این طرح در سطح معاونان و مراکز بهداشت تشکیل شده و هزار و ۲۵۶ بازدید هم برای راستی‌آزمایی صورت گرفته است.

وی تأکید کرد: طرح به خوبی پیش می‌رود و انتظار داریم که اطلاع‌رسانی کافی صورت گرفته تا گامی در راستای قطع زنجیره کرونا برداشته شود.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0