تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

سامری: تیمی نیستیم که پا پس بکشیم/ مگر بازیکنم دیوانه است که تمارض کند?

  • 23 فروردین 1400 - 17:14

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان گفت: می‌دانستیم بازی سنگینی مقابل مهرام، پیش روی ماست که از ۳ مسابقه قبل هم سنگین‌تر است اما تیمی نیسنیم که پا پس بکشیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حماد سامری، سرمربی تیم نفت آبادان در مورد شکست تیمش مقابل مهرام در بازی چهارم نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال گفت: می‌دانستیم بازی سنگینی پیش روی ماست که از ۳ بازی قبل هم سنگین‌تر است. به تیمم تذکر داده بودم که نباید پا عقب بکشیم و مطمئنم امروز بازیکنانم پا عقب نگذاشتند.

سرمربی تیم نفت ادامه داد: بازی پر سوتی بود. محمد حسن‌زاده که یکی از بازیکنان خوب ماست در هنگام گرم کردن، دچار گرفتگی عضلات کمر شد و من در دقایقی از بازی، حسن‌زاده، داورپناه و مظفری را نداشتم.

وی در مورد اعلام خطای تمارض سعید داورپناه تصریح کرد: زمانی که سعید داورپناه، شوت زد، دقیقا پای بازیکن (حریف) زیر پایش بود. زمانی خطای تمارض اعلام می‌شود که بازیکن بدون برخورد می‌خواهد از داور خطا بگیرد، نه زمانی که بازیکن من شوت کاملش را زده، پرتابش گل شده و بازیکن روبه‌رو پایش زیر پای او بوده است. مگر بازیکن دیوانه است که در آن شرایط بخواهد تمارضی کند؟ با خارج شدن بازیکنان ما از زمین، دست ما بسته شد و بازی را واگذار کردیم.

سامری در مورد بازی پنجم و آخر دو تیم در روز چهارشنبه گفت: چهارشنبه، روز دیگری است، می‌آییم و تلاش کنیم. تیمی نیستیم که پا عقب بکشیم و در این بازی هم تلاش خود را کردیم. قول می‌دهم، دیدار پنجم، بازی خوبی خواهد بود.

وی در پایان گفت:‌ حسن‌زاده دچار اسپاسم ‌عضله شد و وقتی همه بازیکنان‌مان ۵ خطایی شدند مجبور شدیم از او استفاده کنیم.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها