سردار سلیمانی از مردم منطقه در برابر داعش دفاع کرد

  • 12 دی 1399 - 15:12

کرج – امام جمعه کرج گفت: شهید سردار سلیمانی به عنوان مبارزی خستگی‌ناپذیر در برابر استکبار و تروریست‌ها جانانه ایستادگی کرد و توانست از مردم منطقه در برابر داعش دفاع کند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی‌همدانی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه کرج اظهار کرد: فردا مصادف با نخستین سالگرد شهادت سردار مقامت شهید سلمیانی است، اگرچه امروزها از ایشان زیاد یاد می‌شود اما باید از اخلاق وی که برگرفته از مکتب امام راحل است یاد کرد.

وی بیان کرد: شهید سردار سلیمانی به عنوان مبارزی خستگی‌ناپذیر در برابر استکبار و تروریست‌ها جانانه ایستادگی کرد و توانست از مردم منطقه در برابر داعش دفاع و شر این غده سرطانی زاده آمریکا را کم کند.

امام جمعه کرج تصریح کرد: شهید سردار سلیمانی با رشادت و ایمانی قلبی در کنار هوش سیاسی بالای خود توانست نقشه‌ها و توطئه‌های شوم آمریکا در منطقه را خنثی کند و علت بغض و کینه‌ها آمریکایی‌ها از ایشان نیز همین امر است.

وی خاطرنشان کرد: این شهید بزرگوار نه تنها مذاکره و تسلیم شدن در برابر دشمن را ننگ بزرگی می‌دانست، بلکه برای شهید شدن شهیدوارانه زندگی ممی‌کرد و می‌گفت «برای شهید شدن باید مانند شهید زندگی کرد»، این امر تفاوت بارز سردار سیلمانی با بسیاری دیگر بود.

آیت‌الله حسینی‌همدانی‌ گفت: سردار سلیمانی پرورش یافته مکتب امام راحل بود، مکتبی که بعد از توحید مقابله با ظلم را در دستور کار خود قرار داده است، اگرچه برخی به دنبال تحریف این مکتب هستند و هر نحوی بنای سازش با دشمنان را دارند.

تکمیل می‌شود…

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0