سردخانه ۱۵ هزار تنی در استان سمنان احداث می‌شود

  • 06 آبان 1399 - 12:18

سمنان- مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان از احداث سردخانه ۱۵هزار تنی در استان خبر داد و گفت:این طرح ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و مجوز راه‌اندازی پایانه صادراتی آن صادرشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی سلامتی پیش از ظهر سه‌شنبه در جلسه ویدئوکنفرانسی کارگروه توسعه صادرات استان سمنان از اجرای طرح احداث سردخانه ۱۵ هزار تنی در استان خبر داد و اظهار داشت: این طرح در حال حاضر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به صدور مجوز راه‌اندازی پایانه صادراتی استان سمنان در این سردخانه بیان کرد: این طرح توسط پیمانکار با سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیارد تومان و مشارکت سرمایه‌گذار خارجی در حال اجراست.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان ارتقا طرح و افزایش پتانسیل و ظرفیت‌های این مجموعه را از اهداف اصلی راه‌اندازی پایانه صادراتی در سردخانه است، افزود: پایانه صادراتی استان امری بسیار مطلوب و حائز اهمیت است و می‌توان از این ظرفیت سرمایه‌گذاری به بهترین نحو ممکن استفاده کرد.

سلامتی خاطرنشان کرد: این طرح با موافقت اعضا در این کارگروه تصویب و سیر انجام مابقی مراحل اداری در دستور کار قرار می‌گیرد و سرمایه‌گذار نیز موظف است در کمترین زمان ممکن طرح توجیهی خود را ارائه کند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0