• امروز : چهارشنبه - ۶ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 28 July - 2021

سرمربی تیم‌ملی بسکتبال جوانان: حضور در لیگ‌برتر اثرگذارتر از 100 جلسه تمرین است

  • 01 آبان 1399 - 6:45


سرمربی تیم ملی بسکتبال جوانان گفت: حضور در لیگ برتر و تنه به تنه شدن با بازیکنان بزرگسال و خارجی، از 100 جلسه تمرین اثرگذارتر است.


رضا نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم ملی بسکتبال جوانان برای حضور در لیگ برتر اظهار داشت: با تمریناتی که انجام می‌دهیم شرایط تیم‌مان عالی است. بچه‌ها از لحاظ بدنی در وضعیت خیلی خوبی هستندو منتظریم بازی‌های لیگ آغاز شود. قطعاً رقبای سختی را پیش‌رو داریم و این می‌تواند محک خوبی برای بازیکنان جوان ما باشد. 

وی تأکید کرد: کارمان واقعاً سخت است، اما به نظر من اگر همه مسابقات را هم ببازیم، باز هم برنده نهایی ما هستیم، چون در این شرایط نمی‌توانستیم اردو یا مسابقه خارجی را برگزار کنیم. 

* حضور در لیگ از 100 جلسه تمرین اثرگذارتر است

سرمربی تیم ملی بسکتبال جوانان تأکید کرد: با وجودکرونا و اینکه تیم‌ها بازیکنان خود را دراختیار ما قرار نمی‌دادند، حضورمان در لیگ خیلی به سودمان شد، چون همه بازیکنانمان را با این شرایط دراختیارمان داریم و هر هفته می‌توانیم دو مسابقه را برگزار کنیم. بازیکنان هم در این شرایط سخت می‌توانند قابلیت‌های خود را نشان دهند. 

نوری با تأکید بر اینکه حضور در لیگ از صد جلسه تمرین اردو برای ما بهتر است، گفت: بچه‌ها با حضور در لیگ تنشان به تن بازیکنانی مانند صمد نیک‌خواه بهرامی، مهدی کامرانی و دیگر ملی‌پوشان و بازیکنان خارجی می‌خورد، در این صورت ترس‌شان هم می‌ریزد. من به آینده این تیم بسیار امیدوار هستم. 

به گزارش فارس، لیگ برتر بسکتبال از 15 آبان با حضور 16 تیم و به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code