تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 1 شوال 1442 Wednesday, 12 May , 2021

سرنوشت دو کشتی‌گیر در گروی تصمیم دکتر کیهانی/ نگاه رفاقتی کامران قاسمپور به وزن جدید

  • 12 آبان 1399 - 8:36

دو مدعی اوزان ۹۲ و ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد برای بازگشت به مسابقات و انجام عمل جراحی منتظر اظهارنظر دکتر کیهانی هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تمرین اردویی روزهای گذشته علیرضا کریمی با مدعیان اوزان 92 و 97 کیلوگرم این امیدواری را ایجاد کرد که شاید او بتواند در جهانی 2020 صربستان هم کشتی بگیرد.

امروز (دوشنبه) دکتر سهراب کیهانی که کریمی را اواخر فروردین ماه جراحی کرده بود، مجددا معاینه خواهد کرد تا در صورتی که از نظر او نایب قهرمان سال 2019 جهان مشکلی برای حضور روی تشک نداشته باشد، بتواند در انتخابی پیش رو کشتی بگیرد.

همچنین قرار است دکتر کیهانی در مورد زمان جراحی زانوی آسیب دیده محمدجواد ابراهیمی تصمیم گیری کند. او مسابقه جهانی 2020 را از دست داده است.

بعد از مصدومیت محمدجواد ابراهیمی در تمرین اردویی، کامران قاسمپور که پیش از این قرار بود در مسابقه انتخابی 86 کیلوگرم مقابل حسن یزدانی قرار بگیرد، تصمیم گرفت در انتخابی تیم ملی دروزن 92 کیلوگرم شرکت کند.

این درحالی بود که کامران قاسمپور و محمدجواد ابراهیمی جزو دوستان قدیمی و صمیمی هستند و به همین دلیل قاسمپور دوست نداشت تغییر وزن دهد و ترجیح می داد در 86 کیلوگرم پشت خط حسن یزدانی قهرمان المپیک و جهان بماند.

 

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها