شهرستان ها

سلب آسایش مردم مهران توسط کامیون‌ها/ کنارگذر غربی آماده نیست

ایلام- آماده نبودن کنارگذر غربی مهران باعث تردد کامیون های صادراتی از داخل این شهر به طرف مرز مهران شده، موضوعی که باعث گلایه شهروندان و خسارت به زیرساخت های شهر شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، روزانه بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ دستگاه کامیون حامل کالاهای صادراتی از داخل شهر مهران به طرف مرز مهران تردد می‌کنند، تردد این میزان کامیون در طول روز باعث مشکلات زیادی برای شهروندان مهرانی و همچنین خسارت به زیرساخت‌های شهر شده است.

در حال حاضر دو کنارگذر غربی و شرقی شهر مهران نیز برای تردد وجود دارد، اما طبق گفته مسئولان کمربند غربی شهر مهران هنوز آماده تردد نیست.

تردد کامیون‌های حامل کالاهای صادراتی علاوه بر خسارت به جاده‌های داخل شهر مهران، در طول شبانه روز و داشتن سر و صدای زیاد باعث مشکلات زیادی برای مردم این شهر شده است.

آلودگی‌های فراوان کامیون‌ها برای شهر مهران

یکی از شهروندان مهرانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تردد کامیون‌ها در داخل شهر مهران در طول شبانه روز همراه با آلودگی‌ها فراوان باعث مشکلات زیادی برای مردم شده است.

امید عالمی بیان کرد: تمامی آسفالت‌های داخل شهر مهران به دلیل عبور و مرور این کامیون‌ها خراب شده و چهره شهر مهران را زشت کرده است.

وی افزود: در طول روز نیز تردد این کامیون‌ها باعث ترافیک شهری در مهران می‌شود.

خسارت‌های تردد کامیون‌ها به زیرساخت‌های شهری مهران

شهردار مهران نیز در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: روزانه بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ کامیون کالا از داخل شهر مهران تردد می‌کنند که باعث خسارت‌های فراوان به زیرساخت‌های شهری مهران شده است.

حجت الله نصیری پور افزود: از مسئولان استانی و شهرستانی تقاضا داریم زمینه تردد و عبور و مرور این کامیون‌ها در کمربندی‌های غربی و شرقی به سمت مرز مهران فراهم شود.

کنارگذر غربی شهر مهران آماده نیست

فرماندار مهران نیز در ارتباط اظهار کرد: فعلاً چاره‌ای جز تردد کامیون‌های کالاهای صادراتی از داخل شهر مهران به سمت مرز نداریم.

اسد قاسمی با اشاره به اینکه تردد کامیون‌ها از داخل شهر به دلیل آماده نبودن کنارگذر غربی شهر مهران است، افزود: بعد از آماده شدن کنارگذر مهران بسیاری از مشکلات در بحث تردد کامیون‌ها حل می‌شود.

با توجه به روند افزایش تردد کامیون در مسیر داخل شهر مهران، علاوه بر بحث ترافیک و آلودگی و خسارت به زیرساخت‌های شهری، خطر وقوع تصادف برای مردم نیز بیشتر شده است.

انتظار است مسئولان استانی و شهرستانی هرچه سریع‌تر مشکلات کنارگذر غربی شهر مهران برای تردد کامیون‌ها به مرز مهران حل کنند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا