سیاستمدار لبنانی: آمریکایِ ناامید از محاصره حزب‌الله تصمیم به فروپاشی لبنان گرفته است

  • 13 آذر 1399 - 16:09


عضو شورای عالی حزب قومی-اجتماعی سوریه در لبنان گفت، آمریکا در محاصره حزب‌الله شکست خورده و حالا کمر به فروپاشی لبنان بسته است.


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «حسان صقر» عضو شورای عالی حزب قومی-اجتماعی سوریه در لبنان گفت، امروز لبنان نیازمند یک نظام سیاسی جدید است تا آسایش را برای ملت لبنان تأمین کند.

بر اساس گزارش وبگاه «النشره»، وی تأکید کرد، امروز همه پرونده‌ها آشکار شده و مردم می‌دانند مفسدان چه کسانی هستند، باید تحرکی واقعی برای محدود کردن مفسدان در جریان باشد و راه بر آنها بسته شود.

صقر در ادامه گفت: امروز مشخص شده آمریکا پس از آنکه تمام ابزارها برای محاصره حزب‌الله را به کار بست و شکست خورد و حزب‌الله در انتخابات سال ۲۰۱۸ پیروز شد، به دنبال کشاندن لبنان به فروپاشی فراگیر است.

وی تأکید کرد: آمریکایی‌ها آماده قربانی کردن متحدان خود در لبنان در مقابل ساقط کردن سیستم برای به راه‌انداختن آشوب هستند زیرا از نظر آمریکایی‌ها، این آشوب، حزب‌الله را محاصره می‌کند.

صقر از اینکه برخی مقامات لبنانی چگونه تهدیدات سفیر آمریکا درباره تحمیل تحریم را می‌پذیرند، ابراز تعجب کرد و گفت، نظام سیاسی جدید تنها راه برای مقابله با چالش‌های آینده است.

انتهای پیام/ص


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0