تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

سیدعباسی: آلکنو یکی از بهترین‌های جهان است/از انتخاب سرمربی نوجوانان بی‌خبرم

  • 12 آبان 1399 - 7:12


رئیس دپارتمان آموزش، مربیان و استعدادیابی فدراسیون والیبال گفت: آلکنو یکی از بهترین مربیان حال حاضر جهان است.


جهانگیر سیدعباسی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد برگزاری جلسه کمیته فنی فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان ایران، اظهار داشت: من در تمام جلسات کمیته فنی حضور داشتم و از ابتدا در جریان انتخاب سرمربی تیم ملی قرار دارم. در جلسات قبلی گزینه های مختلف مورد بررسی قرار گرفتند تا در نهایت کمیته فنی به 5 مربی رسید.

وی ادامه داد: در جلسه اخیر کمیته فنی هم از بین 5 مربی قبلی، 2 گزینه انتخاب شدند که فدراسیون برنامه های آنها را هم گرفته است. سایر گزینه مشکلات شخصی یا باشگاهی داشتند که نمی توانستند با فدراسیون ایران همکاری کنند. در نهایت کمیته فنی به نام های آلکنوی روس و کاستلانی آرژانتینی رسید. از این دو گزینه برنامه گرفته شده است

 

 رئیس دپارتمان آموزش، مربیان و استعدادیابی فدراسیون والیبال در خصوص اینکه داورزنی هفته گذشته در مصاحبه ای اعلام کرده بود که فدراسیون دو گزینه دارد، پس دلیل تشکیل کمیته فنی و گرفتن همین خروجی از جلسه ای 3 ساعته چه بود، گفت: برنامه های فنی گزینه های هدایت تیم ملی بررسی شد. ضمن اینکه شرایط مالی و … هم باید بررسی شود تا بهترین تصمیم گرفته شود.

سیدعباسی در پاسخ به این سوال که نظر شما کدام یک از این مربیان است، تصریح کرد: به هر حال هر کدام از این مربیان مزیت هایی دارند؛ آلکنو یکی از بهترین های دنیا است که سابقه قهرمانی المپیک را دارد. او تجربه حضور در بالاترین سطح را دارد و در بهترین تیم باشگاهی جهان فعالیت می کند. از طرف دیگر کاستلانی هم مربی خوبی است و با دانش روز جلو می‌رود.

وی در مورد اینکه قرار بود در جلسه کمیته فنی درمورد انتخاب سرمربی تیم نوجوانان هم صحبت شود، عنوان کرد: خبر؛ در جلسه بحثی درمورد انتخاب سرمربی تیم نوجوانان نشد. من شنیده ام که داورزنی گفته سرمربی این تیم انتخاب شده است، اما من اطلاعاتی در این خصوص ندارم و از این موضوع بی‌خبر هستم.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها