تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

سیستان و بلوچستان الگوی وحدت/ استفاده از ظرفیت علما و ریش سفیدان

  • 11 آبان 1399 - 13:12

زاهدان – ‌فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت علما، ریش سفیدان، نخبگان و جوانان برای حفظ وحدت پایدار در این استان گفت: سیستان وبلوچستان ‌الگوی وحدت اسلامی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمد طاهری پیش از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان که با حضور سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، اظهار داشت: استان سیستان و بلوچستان ظرفیت‌های فراوانی دارد که در سایه اتحاد و همدلی و همچنین ایجاد امنیت پایدار در حال شکوفا شدن است.

وی با اشاره به عقب ماندگی‌های تاریخی سیستان و بلوچستان افزود: البته این استان با چالش‌هایی هم رو به رو است که قطعاً می‌توانیم با برنامه ریزی مناسب و با استفاده از از ظرفیت علما، ریش سفیدان، نخبگان و جوانان و در سایه وحدت پایدار برای رفع آنها تلاش کنیم.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه وحدت بی‌نظیر مردم سیستان و بلوچستان یکی از مهمترین ظرفیت‌های این استان است، گفت: همکاران ما در مجموعه نیروی انتظامی برای تأمین امنیت روی آن حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود ۱۰ هزار جوان بسیجی برای تأمین امنیت استان سیستان و بلوچستان با نیروی انتظامی همکاری دارند، ادامه داد: موضوع مشارکت مردم از همه اقوام، مذاهب و گروه‌ها برای توسعه و همچنین تأمین امنیت استان مورد تاکید همه مسئولان است.

سردار طاهری ضمن تشکر از همه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی که برای تأمین امنیت مردم سیستان و بلوچستان به صورت شبانه روزی تلاش می‌کنند، گفت: مشارکت مردم باید در بخش‌های نظامی و انتظامی همانطور که پیش از این نیز بوده، ادامه داشته باشد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها