تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

سیستان و بلوچستان ظرفیت خوبی در بازسازی اعتاب مقدسه دارد

  • 22 آبان 1399 - 12:55

زاهدان – مدیرکل استان‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور گفت: سیستان و بلوچستان ظرفیت و پتانسیل خوبی برای بازسازی و حمایت از پروژه های اعتاب مقدسه دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، سلیمان شکری ظهر امروز در جلسه ستاد بازسازس عتبات عالیات سیستان و بلوچستان اظهار داشت: مردم ایران اسلامی به دلیل الفت و علاقه ویژه خود به اهل بیت (ع) همواره نقش مؤثری در بازسازی اماکن مقدسه دارند که در این میان استان سیستان و بلوچستان همواره نقش ویژه ای داشته است.

وی افزود: جمع آوری نذورات برای بازسازی عتبات عالیات مانند یک کارفرهنگی ماندگار و ارزشمند است که همه مردم باید در راستای ترویج این فرهنگ غنی تلاش کنند.

به گفته شکری؛ ستاد بازسازی عتبات عالیات در راستای تحقق اهداف خود که رسیدگی جدی تر و ویژه به بازسازی عتبات عالیات و در نهایت خدمت رسانی در خور شأن به زائران تمامی کشورهاست گام‌های مؤثری برداشته که در این مسیر شفافیت و صداقت عمل شاخصه اصلی ما بوده است.

مدیر برنامه ریزی و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور نیز در این جلسه گفت: مقام معظم رهبری نیز نظارت ویژه ای بر عملکرد این ستاد دارد که در حقیقت ستاد بازسازی عتبات عالیات با نظر شخص ایشان و همت جدی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی دایر شد و خدمت زیادی نیز انجام داده که همه این امور مرهون خون شهید سلیمانی و همت و غیرت مردم در سراسر ایران اسلامی بوده است.

علیرضا شیخانی ادامه داد: عتبات عالیات متعلق به همه مردم کشور است و ما در این ستاد به دنبال قضاوت و داوری افراد و اشخاص نبوده و نخواهیم بود و هر فرد و حزب و گروهی می‌تواند در حد توان و بضاعت خود یاریگر ستاد در ساخت و بازسازی پروژه‌های مختلف اعتاب مقدسه باشد.

گفتنی است، در ابتدای این جلسه مسئولان کارگروه‌های مختلف ستاد بازسازی عتبات عالیات سیستان و بلوچستان نیز گزارش عملکرد خود را ارائه کردند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها