شهرستان ها

سیل زدگان شرق کرمان وارد نهمین روز بحران شدند

کرمان – ساکنان منطقه کوه شاه وارد نهمین روز بسته شدن جاده ارتباطی با ریگان شدند و همچنان با چالش های زیادی دست به گریبان هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، ساکنان مناطق سیل زده شرق کرمان پس از گذشت ۹ روز از سیلی که راه ارتباطی مردم منطقه کوهشاه با ۶ هزار نفر جمعیت را به سمت ریگان بست همچنان در انتظار بازگشایی جاده سیل زده هستند.

هر چند که امدادرسانی به صورت زمینی و هوایی در منطقه در حال انجام است اما مردم روستاهای این منطقه با بحران مواجه شده اند و بازگشایی فوری راه روستاهای سیل زده ریگان ضروری است.

فرماندار ریگان در گفتگو با مهر در خصوص آخرین وضعیت مردم این مناطق گفت: روز گذشته یک راه فرعی به سمت مناطق سیل زده باز شده است که البته صعب العبور و طولانی است.

امین باقری افزود: برای تسریع در بازگشایی جاده ۱۱ دستگاه ماشین آلات سنگین نیز به منطقه ارسال شده و در حال کار برای رفع مشکل بسته شدن جاده هستند.

وی با اشاره به باتلاقی شدن جاده ریگان به سمت مناطق کوهستانی گفت: متاسفانه جریان آب ادامه دارد و مشکلاتی در عملیات بازگشایی مسیر ایجاد شده است.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان نیز روز گذشته بعد از بازدید از این مناطق از آغاز ساخت پل فلزی برای رفع مشکل سیلاب در این مناطق خبر داد.

خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا