سیمای شهر فومن مناسب مردم این شهر نیست

  • 13 آذر 1399 - 22:41

فومن- سخنگوی شورای شهر فومن با اشاره به اینکه سیمای این شهر مناسب فومن نیست، گفت: شهرداری باید از نوآوری و خلاقیت در اجرای طرح های مربوط به سیمای شهری استفاده کند.

به گزارش خبرنگار مهر، یکصد و هفدهمین جلسه شورای شهر فومن عصر پنجشنبه با حضور اعضا در دفتر شورای اسلامی برگزار شد.

زهرا نظری یکی از اعضای شورای شهر فومن ضمن گرامیداشت سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی که برگ زرینی را در تاریخ سیاسی و اجتماعی استان گیلان خلق نموده است، گفت: شهادت انسان‌های وارسته به فضائل بزرگ در هر برهه‌ای از تاریخ مهم و بااهمیت است.

عضو شورای شهر فومن در ادامه افزود: شهادت افرادی همچون شهید «محسن فخری زاده» همواره در تاریخ این مرز بوم به الگویی ماندگار تبدیل خواهد شد و مایه تأسف است پرورش مجدد چنین سرمایه‌های فرهنگی و سیاسی برای جمهوری اسلامی بسیار سخت خواهد بود.

وی با بیان اینکه تبدیل وضعیت نیروهای روزمزد شهرداری به نیروهای شرکتی باید با نگاه کارشناسی همراه باشد، اظهار کرد: نیروهای انسانی جدید باید رفتار سازمانی لازم را آموزش ببینند تا کارایی لازم را به اجرا در آورند.

سخنگوی شورای شهر فومن با تاکید بر اینکه شهرداری این شهرستان از تعداد نیروی‌های کیفی متناسب با بدنه این سازمان برخوردار نیست، افزود: تنها ارتقا نیروهای کمی مشکل شهرداری‌ها را حل نمی‌کند.

وی با تاکید بر اینکه وضعیت ۲۰ نفر از نیروهای روز مزد شهرداری که ابهام دارد باید تعیین تکلیف شود، گفت: مخالف جذب این نیروها نیستیم بلکه باید مطابق به جایگاه‌های خود در بدنه شهرداری فعالیت داشته باشند.

سخنگوی شورای شهر فومن با اشاره به فرا رسیدن فصل سرد سال و پیش بینی بحران‌های احتمالی از شهرداری فومن خواست تمهیدات لازم برای خدمات رسانی به موقع به شهروندان در دستور کار قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه ماشین آلات و امکانات لجستیکی شهرداری فومن توانایی مقابله با بحران‌های احتمالی ناشی از برف را ندارد، افزود: از نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی جهت تجهیز دستگاه‌های خدمات رسان شهرداری درخواست کمک داریم.

عضو شورای شهر فومن با انتقاد از سیمای نامناسب فضای شهر فومن، گفت: بهبود فضا تنها با بودجه‌های مالی قابل جبران نیست شهرداری با خلاقیت می‌تواند در این زمینه تأثیرگذار باشد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0