• امروز : دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : Monday - 24 January - 2022

سی‌دی‌سی بهترین ماسک صورت را معرفی کرد

  • ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
سی‌دی‌سی  بهترین ماسک صورت را معرفی کرد


مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های آمریکا (CDC) به‌تازگی دستورالعمل استفاده از ماسک در فضاهای عمومی را به‌روز کرده است.

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های آمریکا (CDC) به‌تازگی دستورالعمل استفاده از ماسک در فضاهای عمومی را به‌روز کرده است.

این مرکز یادوآری کرده، انواع خاصی از ماسک‌ها و ماسک‌های تنفسی محافظت بیشتری نسبت به سایرین در برابر ویروس کرونا دارند و نکاتی را در مورد آنچه مصرف‌کنندگان هنگام خرید آن‌ها باید به دنبال آن باشند، ارائه کرد.

 مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های آمریکا می‌گوید عموم مردم می‌توانند از ماسک‌های N۹۵ و KN۹۵ استفاده کنند چون این ماسک‌ها بهترین محافظت را در برابر ویروس کرونا ایجاد می‌کنند.

CDC در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ماسک  زدن یک ابزار حیاتی بهداشت عمومی برای جلوگیری از شیوع کووید ۱۹ است و مهم است که افراد به خاطر داشته باشند که هر ماسکی بهتر از بی ماسکی است».

دستورالعمل‌های جدید می‌گوید: «برخی ماسک‌ها و ماسک‌های تنفسی سطوح بالاتری از محافظت را نسبت به بقیه ارائه می‌دهند و تحمل یا پوشیدن مداوم برخی از ماسک‌ها ممکن است سخت‌تر از بقیه باشد». استفاده از ماسک یا ماسک تنفسی مناسب که برای شما راحت باشد و محافظت خوبی را فراهم کند، بسیار مهم است.

انتهای پیام/

 


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.