تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021

سی و چهارمین کشتی کالاهای اساسی در بندرعباس پهلو گرفت

  • 03 آبان 1399 - 20:43

بندرعباس – مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از پهلوگیری سی و چهارمین کشتی کالاهای اساسی در سال جاری حامل ۳۱ هزار تن برنج هندی در اسکله ۱۸بندر شهید رجایی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا محمدی کرجی ران گفت: این کشتی حامل ۳۱ هزار و ۱۷۰ تن برنج است که از مبدا هند وارد بندر شهید رجایی شده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به افزایش تخلیه و بارگیری کالا در بنادر استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در هشت ماه امسال حدود یک میلیون ۳۰۰ هزار تن انواع کالای اساسی که به صورت غیرکانتینری وارد بندر شهید رجایی شده و عملیات تخلیه و بارگیری آن صورت پذیرفته است.

محمدی کرجی ران با بیان اینکه در شرایط اقتصادی جاری یکی از اهداف مهم و اولویت‌های کاری دولت و مخصوصاً سازمان بنادر و دریانوردی، تامین به موقع و سریع کالاهای اساسی مورد نیاز کشور است اظهار داشت: به واسطه شرح وظایف و رسالت کاری تعیین شده، این اداره کل سعی کرده تا خدمات مطلوب و با کیفیت به ذینفعان مربوطه ارائه نماید.

این مقام مسئول اجرای مؤثر ” قانون تسریع در تخلیه و بارگیری کشتی‌ها “را ارجح امور برشمرد و اضافه کرد: با برنامه‌ریزی، هماهنگی و بهره‌گیری از تمامی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری (انبار- محوطه – تجهیزات- نیروی انسانی) تحقق این اصل مهم با جدید در حال انجام است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها