تاریخ : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ 12 ذو القعدة 1442 Monday, 21 June , 2021

شاخص کیفی هوای اصفهان به ۱۷۵ رسید/احمدآباد بنفش شد

  • 16 آبان 1399 - 11:13

اصفهان – مدیرامور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای اصفهان امروز جمعه ۱۶ آبان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۷۵ در وضعیت ناسالم برای عموم قرار گرفت.

بابک صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ صبح امروز جمعه ۱۶ آبان ماه اظهار داشت: در حال حاضر شاخص کیفی هوا در اصفهان بر روی عدد ۱۷۵ و ناسالم برای عموم قرار گرفته است.

وی افزود: شاخص کیفی هوای اصفهان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه نیز به ترتیب بر روی اعداد ۱۴۹ و ۱۵۰ قرار داشته است.

مدیر امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان با تاکید بر اینکه شاخص کیفی هوا در ایستگاه احمد آباد با قرار گرفتن بر روی عدد ۲۰۷ در وضعیت بنفش و شرایط هشدار قرارگرفته است، ابراز داشت: این در حال است که شاخص کیفی هوا در خیابان پروین با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۵ در وضعیت پاک قرار گرفته است.

وی شاخص کیفی هوا در ایستگاه‌های خرازی، دانشگاه و رودکی را به ترتیب بر روی اعداد ۱۶۹، ۱۷۰ و ۱۵۲ و در شرایط ناسالم برای عموم اعلام کرد و افزود: شاخص کیفی هوا در خمینی شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۵۰ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

صادقیان وضعیت کیفی هوا در سگزی، شاهین شهر و مبارکه را به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۸۹، ۸۵ و ۷۷ را در شرایط سالم اعلام کرد و گفت: کیفیت هوا در نجف آباد نیز با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۳۰ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها