شبیه‌سازی میدان المپیک برای ملی‌پوشان کشتی آزاد ایران/ برگزاری ۶ مسابقه امروز در خانه کشتی

  • 03 مرداد 1400 - 6:55

در فاصله پنج روز مانده به اعزام کشتی‌گیران آزادکار به توکیو، شاگردان غلامرضا محمدی امروز در شرایطی شبیه به مسابقه رسمی هر کدام یک مبارزه مقابل حریف‌شان انجام خواهند داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در شرایطی که تیم ملی کشتی آزاد کشورمان قرار است روز هشتم مرداد ماه تهران را به مقصد توکیو ترک کند، با نظر کادر فنی تیم ملی آزاد برای هر شش کشتی‌گیر المپیکی یک مسابقه تمرینی در نظر گرفته شده است.

به این ترتیب هر یک از ملی‌پوشان در زمانی مشخص طبق برنامه مقابل حریفی که از قبل تعیین شده است، روی تشک خواهند رفت. آغاز این تک کشتی‌ها از ساعت ۱۰:۵۰ صبح امروز (یکشنبه) خواهد بود.

رضا اطری اولین مسابقه را برابر امیرحسین شامی در وزن ۵۷ کیلوگرم برگزار می‌کند، در دومین کشتی حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم رو در روی محمدجواد ابراهیمی قرار خواهد گرفت، سومین مبارزه در وزن ۷۴ کیلوگرم بین مصطفی حسین‌خانی و صادق فیروزپور خواهد بود، کشتی چهارم به رقابت امیرحسین زارع و عباس فروتن در وزن ۱۲۵ کیلوگرم اختصاص دارد، مرتضی قیاسی نیز در ۶۵ کیلوگرم با محمد رمضان‌پور کشتی می‌گیرد و آخرین مسابقه هم در وزن ۹۷ کیلوگرم بین محمدحسین محمدیان و سجاد عزیزی برگزار می‌شود.

زمان بندی کشتی‌گیران براساس ترتیب مسابقات المپیک است. رضا اطری و حسن یزدانی دو نماینده کشتی آزاد ایران در روز اول رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ هستند.

کادر فنی قصد دارد که میدان المپیک را با این رقابت برای کشتی‌گیران شبیه سازی کرده و آنها را در شرایط مسابقه قرار دهد.

 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0