تاریخ : یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 5 شوال 1442 Sunday, 16 May , 2021

شرایط نامناسب زمین و هوا از کیفیت بازی کاست

  • 05 آذر 1399 - 22:00

اراک- سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: هر دو تیم خوب بازی کردند، اما شرایط جوی و نامناسب بودن زمین بازی کار را برای هر دو تیم سخت کرد و در کاهش کیفیت بازی تأثیر گذاشت.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی پس از دیدار دو تیم مس رفسنجان و آلومینیوم اراک که با نتیجه تساوی بدون گل در اراک پایان یافت، در کنفرانس خبری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به اعتقاد من هر دو تیم خوب بازی کردند اما تیم مس رفسنجان نسبت به تیم حریف برتری داشت.

وی افزود: البته نامناسب بودن زمین مسابقه هم بر کیفیت و روند بازی تأثیر گذار بود. به دلیل بارندگی زیر چمن کاملاً گل آلود بود و علاوه بر آن مه آلوده بودن هوا کار را برای دو تیم دشوار کرد به نحوی که بعد از ۱۰ دقیقه که از بازی گذشته فشار سختی به دلیل شرایط نامناسب زمین مسابقه به تک تک بازیکنان وارد شد.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: تیم آلومینیوم با روش ۵ –۴ –۱ در لایه‌های دفاعی شرایط خوب ایجاد کرده بود و سوی دیگر ما هم تمام مسیرهای تهاجمی را در اختیار داشتیم و نسبت به آلومینیوم موقعیت‌های بیشتری ایجاد کردیم و می‌توانستیم در نیمه دوم پیروز میدان باشیم که نشد.

وی ادامه داد: البته در ابتدای بازی هم یک بازیکن موقع گرم کردن آسیب دید همچنین دو بازیکن هم به علت بیماری کرونا را در اختیار نداشتیم. در مجموع تیم مس رفسنجان بعد از دو بازی سخت که مقابل استقلال و گل گهر داشتیم و با روند رو به رشدی که طی مدت داشتیم انتظار و توقع داشتیم در خانه حریف امتیاز بگیریم.

ربیعی خاطرنشان کرد: به هر حال تیم مس رفسنجان رشد را پیش گرفته و انتظار داریم روز به روز بهتر شود و با توجه به اینکه اولین تجربه لیگ برتر را داریم ولی در این سه بازی اخیر تجربه‌های خوبی کسب کرده‌ایم که در هفته‌های آینده و بازی‌های دیگر آنها را به کار خواهیم بست.

گفتنی است رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیم اراک پس از بازی در نشست خبری شرکت نکرد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها