سینمای ایران و جهان

شروع صبح با «به زندگی سلام کن»/ مدیر رادیو سلامت قدردانی شد

آیتم‌های جدید برنامه صبحگاهی «به زندگی سلام کن» و همچنین تجلیل از مدیر رادیو سلامت ۲ خبر امروز رادیو سلامت هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، مرتضی میلانی تهیه کننده برنامه «به زندگی سلام کن» درباره این برنامه گفت: این برنامه صبحگاهی هر روز از ساعت ۶:۳۰ تا ۸ صبح روی آنتن رادیو سلامت می رود. برنامه شامل آیتم های متنوع است. «زیر پوست شهر» آیتمی که به تازگی هم اضافه شده است به موضوعات مختلف اجتماعی و سلامت می پردازد.

وی اضافه کرد: در واقع موضوعاتی دستمایه قرار می گیرد که کمتر به آن دقت می کنیم. این بخش را سارا اکبری تولید می کند. همچنین آیتم «چه خبر» را آذین پیراسته با محوریت خبرهای حوزه اجتماعی و سلامت در فضای مجازی به عهده دارد.

میلانی یادآور شد: بخش تندرستی و نشاط با حضور اساتید و پزشکان مختلف پخش می شود و در این بخش ورزش های اصلاحی و ارزان به شنوندگان آموزش داده می شود. بخش نگاهی نو اختصاص به کارشناسان حوزه روانشناسی دارد و آنها به اینکه چطور به زندگی نگاه نو داشته باشیم، می پردازند و راهکارهای بهتر برای سبک زندگی درست را ارائه خواهیم داد. بخش مزه سلامت به عنوان آیتم طنز است که وحید کمالی زاده این بخش را تولید می کند. میز تحلیل اختصاص به موضوعات حوزه سلامت دارد و با کارشناسان صحبت می کند. همچنین میز خبر را از فاطمه شهبازی می شنوید که به موضوعات حوزه اجتماعی و سلامت می پردازد. بخش اخبار ۶۰ ثانیه ای هم هر یک ربع پخش می‌شود.

این تهیه کننده با اشاره به آیتم خبرهای روز در حوزه بین الملل توضیح داد: این آیتم را امین قاسمی فرد آماده می کند که خبرهای روز دنیا را در حوزه سلامت ترجمه و برایمان می گوید. گوینده برنامه مسعود حسنی است و این هفته از گروه سلامت اجتماعی پخش می شود.

برنامه «به زندگی سلام کن» روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت به موضوع «هر ایرانی نگهبان زبان فارسی» اختصاص دارد و محمود اکرامی فر مهمان برنامه است.

مدیر رادیو سلامت تقدیر شد

به مناسبت هفته سلامت از صدیقه اعتمادسعید مدیر رادیو سلامت به پاس برنامه های سلامت محور تقدیر به عمل آمد.

سلامتی موضوع بسیار مهمی است و یکی از دغدغه‌های هر فرد و هر جامعه‌ای محسوب می‌شود. به همین دلیل بزرگداشت روز جهانی بهداشت از اهمیت به‌سزایی برخوردار است. در ایران هفته ای تحت عنوان هفته سلامت وجود دارد و معمولا برنامه های متنوعی در این هفته برگزار می شود. رادیو سلامت هم به عنوان یک شبکه تخصصی رسانه ملی به صورت شبانه روزی برنامه هایی با محوریت سلامت روح، سلامت جسم، سلامت معنوی، بهداشت و تندرستی و در جهت ارتقای سواد سلامت به مخاطبان خود ارائه می کند.

به همین مناسبت مراسمی به همت اداره کل سلامت شهرداری تهران و در تجلیل از ایثارگران سلامت، صبح دیروز ۲۴ اردیبهشت ماه در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.

در این مراسم علیرضا زاکانی شهردار تهران، چندی از مقامات لشگری و کشوری، تعدادی از مدیران ارشد شهرداری تهران، چندتن از اعضای شورای شهر تهران، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تعدادی از فعالان حوزه سلامت حضور داشتند.

در بخشی از این مراسم زاکانی شهردار تهران از اعتمادسعید مدیر شبکه رادیویی سلامت به عنوان ایثارگر سلامت تجلیل به عمل آورد.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا