تاریخ : جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰ 9 ذو القعدة 1442 Friday, 18 June , 2021

شرکت صاایران یکی از متغیرهای اصلی ارتقای رزم نیروهای مسلح است

  • 15 آبان 1399 - 15:40

معاون هماهنگ کننده ارتش از نمایشگاه توانندی ها و محصولات شرکت صنایع امنیت فضای تبادل اطلاعات صاایران در حوزه امنیت و سایبری بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش از نمایشگاه توانندی ها و محصولات شرکت صنایع امنیت فضای تبادل اطلاعات صاایران در حوزه امنیت و سایبری بازدید کرد.

وی در این بازدید طی سخنانی اظهار داشت: شرکت صاایران به عنوان یکی از متغیرهای اصلی و اثرگذار ارتقای رزم همه نیروهای مسلح و به ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

امیر سیاری با بیان اینکه شرکت صاایران نقش موثری در ارتقا قدرت رزم ارتش جمهوری اسلامی ایران داشته است گفت: اگر در نیروی دریایی وارد شویم از ابتدا تا انتهای یک ناو محصولات صاایران را مشاهده می‌کنیم.

وی افزود: در سایر نیروها ازجمله پدافند و نیروی زمینی و … نیز، محصولات و اقدامات و پیشرفت‌های صاایران را می‌توان مشاهده کرد که اثر مستقیم در توان رزمی ارتش جمهوری اسلامی دارد و بنابراین هر میزان که دست اندر کاران صنعت دفاعی مقتدر و فعال و توانمند و نوآور باشند قطعاً توان رزمی ارتش نیز متغییر خواهد بود.

امیر سیاری مقوله امنیت سایبری را یک موضوع حیاتی برای نیروهای مسلح عنوان کرد و گفت: در تعاملات پیش رو باید به جایگاهی برسیم که بتوانیم در عرصه و تهدیدات آینده جوابگویی نیازمندی کل نیروهای مسلح در مقابله با هرگونه تهدید را داشته باشیم.

از نمایشگاه توانندی ها و محصولات شرکت صنایع امنیت فضای تبادل اطلاعات صاایران در حوزه امنیت و سایبری بازدید کرد. نمایشگاه تجهیزات سایبری را بسیاری مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: محصولات نمایش داده شده گرچه ازنظر جسمی خیلی کوچک ولی ازنظر فکری و نرم‌افزاری خیلی عظیم هستند و نشان می‌دهد که دست اندرکاران شرکت صا ایران تهدیدات آینده را خوب شناختند و متناسب با تهدیدات آینده با برنامه ریزی دقیق به تجهیزات و امکانات و نرم‌افزارهایی دسترسی پیدا کردند که بتواند توان رزمی نیروهای مسلح من‌جمله ارتش جمهوری اسلامی ایران را تضمین و تأمین کند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها