تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021

شرکت فلای دبی امارات از این ماه پرواز به تل‌آویو را آغاز می‌کند

  • 14 آبان 1399 - 15:34


شرکت فلای دبی امارات اعلام کرد که در راستای عادی سازی روابط بین ابوظبی و رژیم صهیونیستی از این ماه پروازهای منظم خود به تل‌آویو را آغاز می‌کند.


به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از بلومبرگ، شرکت فلای دبی امارات، قصد دارد در راستای طرح  مقامات ابوظبی برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی از این ماه به صورت منظم به تل‌آویو خط پروازی ایجاد کند.

بنا به بیانیه شرکت فلای دبی متعلق به دولت امارات، از چند روز دیگر روزانه دو پرواز بین فرودگاه بین‌المللی دبی و بن گرین اسرائیل، انجام خواهد شد.

قیمت بلیت این پروازها 450 دلار اعلام شده است.

مدیر عامل فلای دبی طی این بیانیه می‌گوید در ادامه توافقات دو جانبه اخیر آغاز پروازهای منظم بین امارات و اسرائیل با هدف توسعه همکاری‌های اقتصادی و ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری انجام می‌شود.

اگرچه شرکت هواپیمایی اتحاد ماه گذشته یک پرواز به اسرائیل داشت اما فلای دبی نخستین شرکت هواپیمای  اماراتی است که از برنامه خود برای انجام پرواز مناسب به سرزمین‌های اشغالی خبر داده است.

تا پیش از این شرکت‌های هواپیمایی حوزه خلیج فارس آسمان سرزمین‌های اشغالی را دور می‌زدند اما اخیرا و با روی آوردن مقامات ابوظبی به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی این مسئله هم در حال تغییر است.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها