تاریخ : یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 5 شوال 1442 Sunday, 16 May , 2021

ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

  • 22 آبان 1399 - 10:25

زاهدان – رئیس سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان گفت: ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر به همت سازمان بسیج رسانه استان برگزار می‌شود.

یوسف علی بیگی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: امسال نیز همانند سال‌های گذشته جشنواره رسانه‌ای ابوذر با محورهای مختلف در استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه فراخوان ششمین جشنواره استانی ابوذر از ۱۹ آبان ماه آغاز شده و تا ۳۰ دی ماه ادامه دارد، گفت: خبرنگاران، اصحاب رسانه و علاقه مندان می‌توانند از طریق آدرس دبیرخانه جشنواره به نشانی تقاطع خیابان مصطفی خمینی و طالقانی مجتمع فرهنگی «شهید نوری صفا» سازمان بسیج رسانه و یا آدرس (aboozarha.ir) آثار خود را ارسال کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان ادامه داد: خبر، مصاحبه، گزارش، تیتر، یادداشت و مقاله، عکس، کاریکاتور و دابسمش و موشن گرافی از جمله قالب‌هایی است که خبرنگاران می‌توانند آثار خود را ارسال کنند.

وی افزود: جهش تولید، اقتصاد مقاومتی، کرونا و کمک مومنانه، نقش بانوان در پیشرفت استان سیستان و بلوچستان، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، مسائل صنفی خبرنگاران، چهل سالگی دفاع مقدس از جمله محورهای جشنواره ابوذر امسال است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها