• امروز : یکشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Sunday - 25 July - 2021

شعبانی‌بهار: هنوز پاسخی از فدراسیون جهانی نگرفته‌ایم/به بازگشت کامپوند خوشبین نیستم

  • 06 آبان 1399 - 7:43


رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: اگر چین مقاومت کند امیدوار نیستم کامپوند به بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ برگردد.


غلامرضا شعبانی بهار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص حذف کامپوند از بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ و پاسخ فدراسیون جهانی عنوان کرد: ما به فدراسیون جهانی نامه نوشته و پیگیر این موضوع هستیم آنها هنوز به صورت کتبی پاسخ به ما نداده اند اما آنطور که به صورت پیامکی پرسیدیم گفتند این موضوع را پیگیری می کنند. سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک هم در این خصوص نامه‌ای را به شورای المپیک آسیا نوشته است.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در پاسخ به این سوال که آیا شما خوشبین هستید کامپوند به بازی‌های آسیایی برگردد، گفت: اگر چین مقاومت کند امیدوار نیستم. در بازی‌های آسیایی جاکارتا هم مادههای انفرادی حذف و در واقع ۶ مدال کم شد.
شعبانی بهار در خصوص برنامه‌های تیم ملی خاطرنشان کرد: تکلیف مسابقات تا حدودی مشخص است تا سال ۲۰۲۱ برنامه خاصی نداریم. قرار است از روز سه شنبه بانوان ملی‌پوش ریکرو تمرینات خود را آغاز کنند. فکر می کنم ورزشکاران کامپوند هم با چند روز تاخیر به تمرینات اضافه شوند.
وی درباره اینکه آیا برنامه‌ای برای حضور در مسابقات بین‌المللی مجازی داخل سالن دارید یا خیر اظهار داشت: مسابقات داخل سالن جزو برنامه‌های اصلی ما نیست چرا که ورزشکاران تا بخواهند خود را برای مسابقات آماده کنند و دوباره به مسافت برگردند زمان زیادی می‌برد، به همین دلیل ما توصیه نمی‌کنیم، مگر اینکه کسی علاقمند باشد و بخواهد شرکت کند.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان درباره وضعیت مالی عنوان کرد: وزارت ورزش تا الان مبلغ قابل توجهی داده و در مجموع شرایط خوب است، البته آنچه که سهم ما هست پرداخت نشده اما با این شرایط کشور باید انتظاراتمان متناسب با وضعیت روز باشد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها