تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

شعبه ۱۰ تجدیدنظر در استان زنجان افتتاح شد

  • 05 آبان 1399 - 17:15

زنجان-رئیس‌کل دادگستری استان زنجان گفت: با توجه به افزایش پرونده‌های ورودی به دادگاه‌ها، شعبه ۱۰ تجدیدنظر در استان زنجان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی روز دوشنبه در آیین افتتاح شعبه ۱۰ تجدید نظر استان، ضمن تبریک آغاز ولایت و امامت حضرت مهدی موعود (عج) اظهار کرد: با توجه به اینکه در دادگاه‌های تجدید نظر با مشکلات افزایش ورودی پرونده مواجه بودیم که با افتتاح شعبه ۱۰ تجدید نظر شاهد تسریع در رسیدگی و کاهش زمان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه چهار دادسرای حوزه‌های قضایی سلطانیه، ایجرود، طارم و ماه‌نشان حذف شده است، افزود: پرونده‌های این حوزه‌ها برای رسیدگی به مرکز استان ارسال می‌شود که تراکم کاری و افزایش ورودی پرونده دادگاه‌های تجدید نظر استان از این حیث است.

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان عملکرد و وضعیت دادگاه‌های تجدید نظر استان زنجان را خوب دانست و گفت: به لحاظ تخصصی بودن و نبود عقب‌ماندگی در رسیدگی به پرونده‌ها وضعیت خوب است.

صادقی‌نیارکی با اشاره افتتاح شعبه جدید تصریح کرد: هدف از فعال کردن این شعبه در حقیقت کمک به سایر شعب تجدید نظر استان است.

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان با تاکید بر اینکه دقت در رسیدگی به پرونده‌ها در شعب تجدید نظر کمک به اجرای عدالت است، خاطرنشان کرد: انتظار ما از شعب تجدید نظر استان این است که ضمن تسریع در رسیدگی‌ها، دقت را مورد توجه قرار دهند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها