تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

شمار مبتلایان به کرونا در استان همدان از رقم ۷۰۰۰ نفر عبور کرد

  • 15 آبان 1399 - 17:36

همدان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تعداد موارد مثبت ابتلا به کرونا در استان همدان از ابتدای شیوع این ویروس تا امروز به هفت هزار و ۹۴ مورد رسیده است.

محمد طاهری در گفتگو با خبرنگار مهر پیرامون آمار مبتلایان به بیماری کرونا در استان همدان طی ۲۴ ساعت گذشته گفت: متأسفانه روند افزایش بستری در بیمارستان‌ها همچنان ادامه دارد.

وی از مراجعه ۶۶۹ نفر به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان به علت علائم تنفسی مشکوک به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۵۱ نفر در بخش عادی و ۳۰ نفر در بخش آی سی یو بستری شده‌اند و حال ۵۱ نفر وخیم گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تعداد موارد مثبت ابتلاء به کرونا در استان همدان از ابتدای شیوع این ویروس تا امروز به هفت هزار و ۹۴ مورد رسیده است.

وی با اشاره به ابتلای ۱۴۷ نفر به کرونا در شبانه روز گذشته ادامه داد: تعداد جان باختگان کرونا در استان همدان با فوت ۱۱ نفر در ۲۴ ساعت گذشته به رقم ۹۴۳ نفر رسیده است.

طاهری با بیان اینکه شمار مبتلایان به کرونا در نهاوند با ثبت ۱۴ مورد جدید در ۲۴ ساعت گذشته به ۷۸۳ نفر رسید به آمار سایر شهرستان‌های استان همدان نیز اشاره کرد و گفت: تاکنون در اسدآباد ۲۰۶ نفر، بهار ۴۱۹ نفر، تویسرکان ۴۱۱ نفر، رزن و درگزین ۳۸۲ نفر، فامنین ۱۱۵ نفر، کبودرآهنگ ۴۳۵ نفر، ملایر یک هزار و ۳۶۰ نفر و همدان دو هزار و ۷۹۲ نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند ضمن اینکه شمار مسافران مبتلا به این ویروس نیز ۱۹۱ نفر بوده است.

وی یادآور شد: کاهش اضطراب و استرس و استفاده از میوه و سبزیجات در پیشگیری از ابتلاء به این بیماری مؤثر هستند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها