تاریخ : پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰ 8 ذو القعدة 1442 Thursday, 17 June , 2021

شناخت بسیار خوب قلعه نویی از سپاهان کار را برای ما دشوار می‌کند

  • 16 آبان 1399 - 20:48

سیرجان – سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به این که تغییرات زیادی از لحاظ بازیکن نداشتیم، گفت: قلعه نویی شناخت خوبی از بازیکنان سپاهان دارد و این مساله کار را برای ما سخت می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی گل گهر سیرجان و سپاهان اصفهان گفت: به این دلیل که تغییرات زیادی از لحاظ بازیکن نداشتیم، کارمان سخت‌تر است چرا که قلعه نویی دو سال مربی تیم ما بود و اغلب این بازیکنان را خودش جذب کرده و خیلی خوب تیم ما را می‌شناسند که این کار ما را سخت می‌کند.

وی ادامه داد: تیم گل گهر بازیکنان زیادی را جذب کرده و تیم با کیفیت‌تری نسبت به سال گذشته شده و با مدیریت قلعه‌نویی قطعاً این تیم شرایط خیلی بهتری نسبت به سال قبل دارد، به همین دلیل بازی سختی داریم و باید تلاش کنیم تا حداکثر امتیاز را کسب کنیم.

محبی و ولسیانی را در اختیار نداریم

نویدکیا بیان کرد: دو بازیکن ما مشکل دارند، محبی یک جراحی کوچک روی زانویش کرده، با اینکه شرایطش جوری بود که می‌توانست به ما کمک کند، ولی من ترجیح می‌دهم کامل از لحاظ پزشکی شرایطش ایده‌ال شود، به خاطر همین این بازیکن در اختیارمان نخواهد بود. ولسیانی را هم نداریم چراکه یک کشیدگی در پایش دارد و در این بازی نخواهند بود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان بیان کرد: اگر بخواهم واقعی صحبت کنم، لیگ برتر استرس دارد (سال اول مربیگری نویدکیا در لیگ برتر)، مسئولیت سنگینی دارد آن هم مسئولیت تیمی مثل تیم سپاهان، شاید اگر از تیم‌های پایین‌تری شروع کرده بودم، وضعیت بهتر بود. پایین‌تر نه از این لحاظ که تیم ضعیف‌تر باشد، بلکه منظورم این است که جایی بودم که هوادار کمتری داشت و انتظارات کمتری در آن‌جا بود، اینگونه راحت‌تر می‌توانستم کار کنم. مسئولیت سنگینی قبول کرده‌ام و موظف هستم با تمام وجودم در خدمت تیمم باشم و سعی کنم بهترین تصمیمات را بگیرم.

وی گفت: امیدوارم کمتر اشتباه کنم و واقعیت این است که باز می‌گویم، استرس دارد ولی سعی می‌کنم که بهتر تصمیم بگیرم و خودم را کنترل کنم.

تیم سپاهان اصفهان فردا شنبه ۱۷ آبان ۹۹ ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه امام علی (ع) مهمان تیم گل‌گهر سیرجان است.

قلعه‌نویی همتای نویدکیا در این بازی به علت محرومیت، اجازه نشستن بر روی نیمکت تیم گل‌گهر را ندارد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها