تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021

شهرداری نسبت به راه اندازی دوباره پارکینگ پروانه اقدام کند

  • 06 آبان 1399 - 10:28

رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به نقش بساط گستران پارکینگ پروانه، تاخیر در راه اندازی این جمعه بازار را متذکر می‌شوم و درخواست رسیدگی از سوی شهرداری را دارم.

به گزارش خبرنگار مهر، الهام فخاری در جلسه صبح امروز شورای شهر گفت: موضوع تذکر بنده به شهردار تهران درباره تأخیر در تعیین تکلیف غرفه داران جمعه بازار پروانه است. این پارکینگ حدود ۲۰ سال هر هفته پذیرای بیش از ۲ هزار دست فروش بوده است و هر هفته حدود ۲۱ هزار بازدید کننده از آن بازدیدی می‌کردند.

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران افزود: با توجه به تخصصی بودن این بازار و تبدیل شدن آن به یک جاذبه گردشگری شده بود. شهرداری در فروردین ماه سال جاری وعده داده بود که پس از پایان محدودیت‌های کرونا، جمعه بازار پروانه در موقعیت جدید ایجاد شود اما با گذشت بیش از ۶ ماه از بازگشایی پاساژهای مسقف، این جمعه بازار راه اندازی نشده است.

وی افزود: پس از عملی نشدن این وعده، شهرداری مدت‌ها است که وعده برگزاری آن با همکاری وزارت میراث فرهنگی در اول آبان ماه در منطقه عباس آباد داده بود اما امروز از اوایل آبان عبور کردیم و هنوز عملی نشده است.

فخاری تصریح کرد: با توجه به نقش بساط گستران صنایع دستی پارکینگ پروانه، تأخیر در راه اندازی این جمعه بازار را متذکر می‌شوم که عامل تعطیلی برخی کارگاه‌های صنایع دستی هم شده است. لذا از شهردار درخواست رسیدگی فوری به راه اندازی این پارکینگ و تذکر به شهردار تهران را دارم.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها