شهید سلیمانی را به عنوان قهرمان به فرزندان خود معرفی کنیم

  • 12 دی 1399 - 23:02

مشهد ـ فعال تایلندی حوزه جهان اسلام از مادران جهان اسلام خواست که شهید سلیمانی را به عنوان یک قهرمان و فردی موفق به فرزندان خود معرفی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، فاطمه چابنگام امشب در نشست مجازی بین المللی حاج قاسم سلیمانی گفت: در روز شهادت شهید سلیمانی پس از آنکه خبر شهادت ایشان را متوجه شدم، ساعتها پای تلویزیون نشستم و دنبال کننده این خبر بودم.

فعال تایلندی حوزه جهان اسلام ادامه داد: ایشان نه تنها امنیت ایران را تأمین کردند بلکه حتی مسلمانان کشور تایلند نیز این امنیت را احساس می‌کردند. مردم تایلند برای ایشان شمع روشن کرده و مراسم عزاداری برگزار کردند.

وی با بیان اینکه بعد از شهادت سردار سلیمانی برخی از مردم تایلند شبکه های مجازی خود را مزین به عکس ایشان کردند، افزود: به گفته رهبری ایشان یک مکتب بوده است و باید از شهید سلیمانی الگو بگیریم، شهید سلیمانی در برابر دشمن محکم و شجاع و در برابر دوستان و بچه‌ها، بسیار دلسوز و متواضع بود.

چابنگام با تأکید بر اینکه باید سردار سلیمانی را به عنوان یک قهرمان به نسل بعد معرفی کرد، از مادران جهان اسلام خواست که شهید سلیمانی را به عنوان یک آدم موفق به فرزندان خود معرفی کنند و ولایت پذیری را مانند شهید سلیمانی به فرزندان خود یاد دهند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0