شورای‌ هماهنگی‌ تبلیغات‌ اقدامات‌ اثرگذاری‌ در عرصه‌های ملی‌ دارد

  • 12 مرداد 1400 - 22:06
شورای‌ هماهنگی‌ تبلیغات‌ اقدامات‌ اثرگذاری‌ در عرصه‌های ملی‌ دارد

کرج – شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز به مناسبت ۱۲ مرداد سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز به مناسبت ۱۲ مرداد سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهادی انقلابی است که از نخستین روزها پس از پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شد و با توجه به اینکه دستگاه‌ها و نهادهای مختلفی فعالیت‌های تبلیغی داشتند گاه تبلیغات با ناهماهنگی‌هایی مواجه بود. از این‌رو مناسب‌ترین راهکار این بود که مرکزی تشکیل شود و تمام ارگان‌ها و سازمان‌ها در آن جمع باشند تا بتوانند موضوعات را قبل از اینکه به مردم عرضه کنند، هماهنگ شود و لذا منجر به تأسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شد و مدت‌هاست که ثمره آن را نظام مقدس جمهوری اسلامی تجربه می‌نماید.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اقدامات اثرگذار و متنوع خود و با بهره‌گیری از روش‌های نوین و نظرات نخبگان و صاحب نظران توانسته به خوبی در عرصه گرامیداشت آئین‌های ملی و مذهبی این سرزمین بدرخشد و این درخشش به گونه‌ای است که رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره شورا فرموده‌اند «این اهمیت دارد که یک دستگاهی بر اساس یک نیاز واقعی و صادقانه در کشور به وجود بیاید و در طول سالیان متمادی، با تحولات گوناگون، آن نیاز را همواره مورد نظر داشته باشد و حق عمل و اقدام را به جا بیاورد. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، از این قبیل مجموعه‌هاست.»

۱۲ مرداد سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهادی است که همواره در صف مقدم دفاع از ارزشهای انقلاب و اسلام عزیز قرار داشته و دارد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی می‌کوشد که در حفظ و ترفیع موقعیت به دست آمده، سعی و تلاش وافر نموده و به منظور ارتقا جایگاه خود در اذهان و افکار عمومی وارتقاء نقش مؤثر در بزرگداشت ایام‌الله انقلاب و شناخت لحظه‌ها با تأسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری از هیچ کوششی دریغ ننماید.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0