تاریخ : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰ 16 ذو الحجة 1442 Sunday, 25 July , 2021

شوچنکو:اگر بازیکن کافی داشته باشیم، با سوئیس بازی می کنیم

  • 27 آبان 1399 - 10:01


سرمربی تیم ملی فوتبال اوکراین می گوید فقط در صورتی که تعداد بازیکن کافی در اختیارداشته باشد، می تواند مقابل سوئیس بازی کند.


به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال اوکراین طبق برنامه باید امشب آخرین بازی خود را در مسابقات فوتبال لیگ ملت های اروپا مقابل سوئیس انجام دهد.

طبق برنامه در نظرگرفته شده سوت آغاز این مصاف ساعت 23 و 15 دقیقه در لوسرن به صدا در می آید.

البته در اردوی تیم اوکراین، شرایط به خاطر ابتلا به کرونا حاد است. زیرا در روزهای اخیر تست کرونای 7 بازیکن مثبت اعلام شده است. 3 مورد این عده صبح روز گذشته مشخص شد.

به همین خاطر ابهام زیادی در مورد انجام مسابقه وجود دارد و «آندری شوچنکو» از برگزاری مسابقه در یک حالت حرف می زند.

وی روز گذشته به همین دلیل عنوان کرد:ما بازیکنانی را که در تست کرونای روز گذشته منفی بودند، را فراخواندیم. حالا دیگربا اطمینان می دانیم چه نفراتی کاملا سالم هستند. تیم هم خودش را برای بازی آماده کرده است اما باز منتظر تست دیگری هستیم. باید ببینیم تکلیف چه می شود.

شوچنکو افزود: اگر به قدر کافی بازیکن داشته باشیم که بتوان یک مسابقه را انجام داد، به زمین می رویم و بازی می کنیم. غیر از این امکانش نیست.

سرمربی اوکراین ادامه داد: باید نتیجه تست ها را بگیریم و بررسی کنیم. ببینیم چه نفراتی را در اختیار خواهیم داشت. اگر بازهم بخواهند تست بگیرند، ما این کار را می کنیم.به همه قوانین احترام می گذاریم.

انتهای پیام/

 


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها