شکست نساجی مقابل خوشه طلایی در دیداری دوستانه

  • 09 آبان 1399 - 17:53
شکست نساجی مقابل خوشه طلایی در دیداری دوستانه


نساجی مازندران در دیداری دوستانه مقابل خوشه طلایی ساوه شکست خورد.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، نساجی در آخرین دیدار تدارکاتی پیش‌فصل خود امروز در ورزشگاه شهدای اسلام‌شهر، متفاوت‌ از دیدارهای گذشته در مقابل تیم خوشه‌طلایی ساوه پا به میدان گذاشت.

در این دیدار وحید فاضلی آخرین تغییرات لازم در شیوه تاکتیکی سرخ‌پوشان مازندرانی را برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر انجام داد و در طول ۹۰ دقیقه بارها شاهد مدل‌های مختلف از قرارگیری بازیکنان و تغییرات متعدد آنها بودیم.

ترکیب اصلی نساجی همچون بازی‌های گذشته نیز، نمایشی مالکانه، پاس‌ و ارسال‌های منظم، پرس‌های به‌هنگام و هماهنگی قابل توجهی را از خود نشان داد.

تغییرات زیاد در این بازی و حضور تمامی بازیکنانی که تاکنون میدان ندیده بودند، در وقفه‌های مکرر، منجر شد تا تیم رقیب از فراز و فرود توان تیمی نساجی، بهره لازم را برده و بتواند با نتیجه دو بر یک نساجی را شکست دهد.

به‌نظر می‌رسد فاضلی در طول دوره حضورش به‌عنوان سرمربی با برپایی اردو، برگزاری تمرینات و دیدارهای تدارکاتی منظم توانسته ترکیب یاران اصلی خود را به نظم و انسجام برساند و با برنامه‌ریزی‌های مناسب تا روز ۱۶ آبان، حضوری مقتدرانه در نخستین دیدار با تیم آلومینیوم اراک داشته باشد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0