تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021

شیوه‌های پلید مکرون به توهین به مقدسات مسلمانان عالم انجامیده است

  • 05 آبان 1399 - 14:22


مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه‌ علمیه قم تاکید کرد: امروز در جاهلیت مدرن فرانسه شاهدیم شیوه های پلید مکر مکرون به توهین، اسلام هراسی و جسارت به مقدسات مسلمانان عالم انجامیده است.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه‌ علیه قم، اهانت دولتمردان فرانسوی به ساحت پیامبر اکرم را محکوم کرد.

متن بیانیه مجمع طلاب و فضلای حوزه علمیه قم بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آمَنَ الرَّسُولُ بِمَا أُنزِلَ إِلَیْهِ مِن رَّبِّهِ وَالْمُؤْمِنُونَ ۚ کُلٌّ آمَنَ بِاللَّهِ وَمَلَائِکَتِهِ وَکُتُبِهِ وَرُسُلِهِ لَا نُفَرِّقُ بَیْنَ أَحَدٍ مِّن رُّسُلِهِ ۚ وَقَالُوا سَمِعْنَا وَأَطَعْنَا ۖ غُفْرَانَکَ رَبَّنَا وَإِلَیْکَ الْمَصِیرُ بقره /285

رسول [خدا] به آنچه از [سوى ] پروردگارش بر او فرو فرستاده شده، ایمان آورده است و مؤمنان [هم] هر یک به خداوند و فرشتگانش و کتابهایش و فرستادگانش ایمان آورده اند [و گفتند:] میان هیچ یک از فرستادگانش فرق نمى گذاریم و گفتند: شنیدیم و اطاعت کردیم. پروردگارا، آمرزش تو را [مى خواهیم] و بازگشت به سوى توست.

اینک برای چندمین بار در دنیای مدرن خالی از عقلانیت شاهد هستیم که به پیامبر مهربانی ها و واسطه خدا با خلق او جسارت می شود؛ اما این جسارت و اهانت نه به پیامبر مسلمانان بلکه فی الواقع به ابراهیم خلیل الله، عیسی روح الله و موسی کلیم الله و‌ دیگر انبیاء قدسی علیهم السلام بوده و می باشد.

امروز در جاهلیت مدرن فرانسه بعد از ۱۴۰۰ سال از فقدان نبی اعظم و رسول اکرم(ص) که درود جهانیان بر او باد، شاهد هستیم شیوه های پلید مکر مکرون به تخریب، توهین، اسلام هراسی و جسارت به مقدسات مسلمانان عالم انجامیده است.

مکرون مکار باید بداند همانگونه که بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: اگر در مقابل دین ما بایستید در مقابل تمام  دنیای شما خواهیم ایستاد.

  مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم؛

 اولا: با محکوم نمودن این حرکت وقیحانه به دنیای غرب هشدار می دهد که منتظر غضب اسلام خواهان جهان باشد؛ دو‌ میلیارد مسلمان جهان هرگز چنین رفتاری را تحمل نکرده و نخواهند کرد.

ثانیا: از وزارت امور خارجه می‌خواهیم تا با اتخاذ راهکارهای حقوقی و بین المللی بالجد پیگیر این موضوع بوده و این اقدامات تا به عذرخواهی و یا عقوبت اهانت کنندگان نینجامیده کوتاه نیایند.

ثالثا: از تمام آزادی خواهان و مسلمانان جهان می خواهیم تا روز ۱۷ ربیع با ترندسازی «لبیک یا رسول الله» در فضای مجازی وحدت، انسجام، عشق و پیوند خود را به رسول گرامی اسلام اعلام داشته و  پروفایل های گوشی های همراه و تمام اکانت های فضای مجازی را به «لبیک یا رسول الله» و «فداک یارسول الله» تبدیل نموده و با تحریم کالاهای فرانسوی اعتراض خود را به این حادثه جانکاه و  تأسف بار اعلام کرده و با طنین اندازی فریاد «لبیک یا رسول الله» در هفدهم ربیع در جهان سیلی محکمی به صورت تمام مستکبرین علی الخصوص دلقک بی عقلی به نام مکرون زنند تا دیگر از این نوع اشتباهات را مرتکب نشود.

رابعا: از تمامی دولت های اسلامی می خواهیم در مقابله با این اهانت های پی در پی به ساحت دین و پیامبر اسلام کوتاه نیامده و با تشکیل کمپین انتقام، ارتباط با دولت فرانسه را تعطیل و تعلیق نمایند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها