تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

صادقیان: رای کمیته وضعیت در مورد مظاهری مغرضانه است/ درج مبلغ با توافق طرفین بود

  • 05 آبان 1399 - 16:49


مدیرعامل اسبق باشگاه تراکتور گفت: رأی کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال درباره پرونده رشید مظاهری مغرضانه و بدون توجه به مدارک باشگاه بوده است.


به گزارش خبرگزاری فارس، غلامرضا صادقیان درباره محرومیت باشگاه تراکتور در پرونده رشید مظاهری اظهار داشت: ای کاش کمیته انضباطی در روند بررسی این پرونده از بنده نیز برای ادای توضیحات دعوت می‌کرد، چطور ممکن است این کمیته محترم در مورد قراردادی که یک پای امضای آن من هستم توضیحاتی از من نخواسته باشد؟

وی ادامه داد: این قرارداد سه ساله و مبالغ فصول دوم و سوم آن با اطلاع و هماهنگی خود آقای رشید مظاهری درج شده است. مبلغ فصل دوم بیست درصد نسبت به مبلغ فصل اول افزایش یافت و مبلغ فصل سوم چهل درصد افزایش در قرارداد مظاهری درج شده است.

مدیرعامل اسبق تراکتور در ادامه گفت و گو با روابط عمومی این باشگاه با بیان اینکه موضوع جعل در قرارداد رشید مظاهری اساسا قابل درک نیست، اضافه کرد: اگر این بنیان غلط گذاشته شود، سالانه بخش زیادی از قراردادها از درجه اعتبار ساقط می گردد.  رأیی که در مورد تخلف مشهود رشید مظاهری از سوی کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال صادر شده کاملا مغرضانه و بدون توجه به مدارک باشگاه بوده است.

انتهای پیام


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها