ورزش

صافی: مصمم به کسب جام هفتم سوپر لیگ هستیم/ کاراته نباید از قافله عقب بیفتد

سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد گفت: هر چند با کسب ۶ جام قهرمانی فاصله زیادی با تیم‌های دیگر داریم، اما مصمم به کسب جام هفتم سوپر لیگ کاراته هستیم.

احمد صافی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص تمدید قرارداد دانشگاه آزاد با سه ملی‌پوش پرافتخار کاراته ایران اظهار داشت: با توجه به حضور دکتر لشگری در مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد و با توجه به شناخت او از ورزش‌های رزمی به خصوص کاراته و در راستای سیاست‌های کلان و حساب شده دانشگاه آزاد، در سال جاری نیز آمادگی خود را برای حضور در سوپر لیگ کاراته اعلام کرد. بر همین اساس از ماه گذشته موظف شدیم برنامه‌ریزی داشته باشیم که خوشبختانه مورد موافقت قرار گرفت و در هفته گذشته نیز با ورزشکاران مدنظر خود قرارداد امضا کردیم.

وی تصریح کرد: با تاکید بر حضور ورزشکاران موثر که دانشجو نیز هستند و با سفارش‌های لشگری برای حمایت از ملی‌پوشان، موفق شدیم بار دیگر با قهرمانان بزرگی مانند پورشیب، گنج‌زاده و عسگری به توافق برسیم و از حضور آنها استفاده کنیم. این نفرات در سال‌های گذشته نیز عضو تیم ما بودند و نمی‌خواستیم در سال المپیک زحمات دانشگاه آزاد به باد برود و دوست داشتیم این ملی‌پوشان نمایندگان شایسته‌ای برای ورزش ایران و دانشگاه آزاد در المپیک باشند.  هر چند با کسب 6 جام قهرمانی فاصله زیادی با تیم‌های دیگر داریم، اما مصمم به کسب جام هفتم سوپر لیگ  کاراته هستیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات لیگ‌های کاراته در شرایط جاری عنوان کرد: در سیاست‌های فدراسیون کاراته، حفظ سلامت و ایمنی ورزشکاران مهمترین چیز است و این موضوع برای تیم دانشگاه آزاد نیز از اهمیت دارد. بر همین اساس در حال حاضر ابتدا سلامت ورزشکاران مهمتر از برگزاری مسابقات است، اما فکر می‌کنم سازمان لیگ می‌تواند تعداد تیم‌ها را کنترل کند تا در سه ماه پایانی سال امیدوار به برگزاری مسابقات باشد.

صافی افزود: برای برگزاری رقابت‌ها باید منتظر بمانیم تا پیک خطرناک کرونا در آبان ماه و آذرماه به پایان برسد و در دی‌ماه و بهمن ماه برای برگزاری مسابقات برنامه‌ریزی کنیم. آنچه که مسلم است در اکثر رشته‌های تیم‌ها برنامه ریزی و یارگیری خود را انجام دادند و کاراته نیز نباید از قافله عقب بیفتد. البته وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون کاراته، تمام تیم‌ها و وزارت بهداشت در صورتی مجوز برگزاری لیگ را صادر خواهند کرد که هیچگونه خطری تیم‌ها و بازیکنان را تهدید نکند و ما نیز تابع مقررات هستیم و اگر شرایط مهیا باشد در مسابقات شرکت خواهیم کرد و اگر این اتفاق نیفتد، اولویت ما سلامتی ورزشکاران است.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا