تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021

صدور مجوز آغاز فعالیت‌های باشگاهی والیبال سالنی

  • 02 تیر 1400 - 10:36

پس از صدور مجوز آغاز فعالیت‌های باشگاهی والیبال سالنی، ضوابط فنی و تخصصی تأسیس باشگاه‌های ورزشی والیبال در استان‌ها لازم الاجرا شد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون والیبال، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان طی نامه‌ای لیست رشته‌های ورزشی دارای مجوز فعالیت، پس از روند کاهشی ویروس کرونا را به رؤسای فدراسیون‌های ورزشی ابلاغ کرد.

در این نامه گروه‌بندی جدید مشاغل مرتبط با فعالیت‌های باشگاهی رشته‌های مختلف در راستای بازنگری طرح جامع هوشمند محدودیت‌ها، با موافقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ارائه و بر از سرگیری فعالیت باشگاه‌های ورزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید شده است.

طبق نامه ارسال شده، فدراسیون والیبال در فدراسیون‌های گروه دوم قرار گرفته و از این پس انجام تمامی فعالیت‌های این رشته ورزشی بلامانع است.

در همین راستا و با توجه به آغاز مجدد فعالیت‌های باشگاهی، دستورالعمل باشگاه‌های تخصصی والیبال، مصوب کمیسیون ماده ۵ وزارت ورزش و جوانان به استان‌ها ارسال شده است.

سیدمیلاد تقوی دبیر کل فدراسیون والیبال در این باره گفت: دستورالعمل باشگاه‌های تخصصی والیبال جهت ساماندهی مراکز آموزش والیبال در سراسر کشور به استان‌ها ارسال شده است. بر این اساس استان‌ها در زمان تعیین شده موظف به اخذ مجوزهای لازم هستند. بدیهی است بعد از این زمان از ادامه فعالیت‌های باشگاه‌های غیرمجاز جلوگیری می‌شود.

دبیر کل فدراسیون والیبال با تاکید بر لزوم اجرایی شدن این دستورالعمل در اسرع وقت، ساماندهی مراکز آموزش والیبال را قدم محکمی برای تشکیل جامعه آماری دقیق برای والیبال کشور دانست.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها