تاریخ : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021

صنعاء: آزادسازی اراضی یمن اولویت ما در راه آزادسازی مسجدالاقصی است

  • 04 آبان 1399 - 14:20


وزیر دفاع و سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کردند، اولویت صنعاء آزادی اراضی یمن از اشغالگران و مهاجمان در راه آزادسازی مسجدالاقصی و قدس شریف است.


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، صنعاء امروز میزبان نشست علمای یمن به مناسبت نزدیک شدن سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) بود.

«محمد ناصر العاطفی» وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن در همین زمینه گفت: در این مناسبت مهم بار دیگر تأکید می‌کنیم آزادی اراضی یمن از اشغالگران و مهاجمان الویت ما در راه آزادسازی مسجدالاقصی شریف و قدس به عنوان پایتخت ابدی فلسطین است.

بر اساس گزارش شبکه «المسیره»، وی ضمن محکوم کردن شتاب برخی کشورها برای عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی گفت: آنچه امروز از خیانت به امت اسلام و ملت فلسطین و نیز خرید و فروش مسأله فلسطین می‌بینیم چیزی از واقعیت‌های تاریخی و جغرافیایی را تغییر نمی‌دهد.

«یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن هم گفت: در این مناسبت به دشمنان می‌گوییم اگر برخی کشورها از مقدس‌ترین مقدسات امت شانه خالی کردند اما هنوز هم ملت‌های آزاده‌ای وجود دارند که از مقدساتشان شانه خالی نکرده و ملت یمن در رأس این ملتهاست.

وی افزود: این مناسبت را تحت محاصره و هدف گرفته شدن گسترده از سوی جاهلیت جدید گرامی می‌داریم؛ کشورهای متجاوز به کشور ما به صورت علنی جانب یهود را گرفته‌اند.

یحیی سریع در پایان تأکید کرد، تجاوز به یمن تجاوزی صهیونیستی-آمریکایی است.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها