تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

صهیونیستها یک عضو ائتلاف انتخاباتی فلسطین را بازداشت کردند

  • 24 فروردین 1400 - 5:23

نیروهای ویژه ارتش رژیم صهیونیستی عضو ائتلاف انتخاباتی «القدس موعدنا» در کرانه باختری را بازداشت کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از قدس الاخباریه، نیروهای ویژه ارتش رژیم صهیونیستی به منزل «ناجح عاصی» عضو ائتلاف انتخاباتی «القدس موعدنا» در شهر البیره واقع در کرانه باختری یورش برده و وی را با خود بردند.

به گفته اعضای خانواده عاصی، اشغالگران پیش از بازداشت این نامزد انتخاباتی پارلمان فلسطین تمامی وسایل الکترونیکی از قبیل لب تاب و تلفن همراه وی را ضبط کردند.

این اقدام رژیم صهیونیستی که به نوعی ایجاد اخلال در روند برگزاری انتخابات سراسری فلسطین به حساب می‌آید با محکومیت شدید «علاء حمیدان» سخنگوی ائتلاف القدس موعدنا همراه شده است.

وی با تاکید بر اینکه اقدامات اینچنین از سوی صهیونیست‌ها علیه نمایندگان و نخبگان سیاسی فلسطینی سال هاست که ادامه دارد و اینکه اراده ملت کشورش برای مواجهه سیاسی در برابر رژیم اشغالگر قدس ناگسستنی است، از سران کشورهای اروپایی خواست تا گام‌های ضد آزادی بیان و ضد دموکراسی صهیونیست‌ها علیه برگزاری انتخابات در فلسطین را متوقف سازند.

پیشتر هم ارتش رژیم صهیونیستی موج بازداشت و تهدیداتی را علیه اعضای جنبش حماس در کرانه باختری پس از تاکید این جنبش بر لزوم برگزاری انتخابات سراسری در فلسطین به راه انداخته بود تا بلکه از این طریق بر روند رأی گیری تأثیر منفی بگذارد.

هفته پیش هم اشغالگران اسرائیلی، حسن الوردیان عضو دیگر ائتلاف انتخاباتی القدس موعدنا را بازداشت کرده بودند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها