تاریخ : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021

ضرورت احیای شورای فرهنگی و اجتماعی در سازمان تامین‌اجتماعی

  • 25 اردیبهشت 1400 - 9:41

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: احیا، تقویت و توسعه شورای فرهنگی و اجتماعی و نظام ارتباطی سازمان تامین اجتماعی یک ضرورت است.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی جهانی در اولین نشست احیای شورای عالی فرهنگی و اجتماعی و ارتباطی سازمان تامین اجتماعی افزود: هم اندیشی، هم گرایی، هم افزایی و خرد جمعی در عرصه فرهنگی و اجتماعی و ارتباطی سازمان یک ضرورت است و پاسخگویی به نیازها مسائل و مباحث بیش از ۴۵ میلیون مخاطب این سازمان ضرورت نظام فرهنگی و اجتماعی توسعه یافته و توسعه محور را ایجاب می کند.

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با تشریح دستورالعمل احیای شورای فرهنگی و اجتماعی افزود: باید اهداف راهبردها و برنامه های فرهنگی و اجتماعی و ارتباطی با اهداف سازمان مطابقت داشته باشد این موضوع نیازمند تفکر، تعامل، برنامه ریزی و سازمان دهی کلیه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در سازمان است.

وی بر ایجاد وحدت رویه و ایجاد ساختار مناسب مستمر و ماندگار در شورای فرهنگی و اجتماعی، یکپارچه سازی و جامع نگری و تناسب کارکردها و برنامه ها با اهداف راهبردی و اساسی سازمان تاکید کرد و اظهار داشت: تمام تولیدات و محصولات فرهنگی و اجتماعی باید متناسب با نیاز شرکای اجتماعی از جمله بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران مطابقت و تناسب داشته باشد.

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی با بیان اینکه اکنون ما در رسانه ها شاهد تغییرات زیادی هستیم افزود: شبکه های مجازی، رسانه های دیداری، شنیداری و گفتاری را تحت تاثیر قرار داده و در فضای جدید باید از فناوری های ارتباطی و رسانه های جدید استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه کارکردهای سازمانی همواره در حال تغییر است اذعان داشت: نیاز به رسانه با کیفیت و استانداردهای واقعی ارتباطی از لحاظ کمی و کیفی برای ارتقای سطح آگاهی مخاطب در اولویت امور قرار دارد.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها